Zamknij

Klara Lewandowska 4 maja 2018 obchodzi 1. urodziny

Redakcja
04.05.2018 07:42
Klara Lewandowska
fot. Eastnews

Klara Lewandowska 4 maja 2018 obchodzi 1. urodziny. Rodzice przygotowali maleństwu mnóstwo niespodzianek.

Klara Lewandowska 4 maja 2018 obchodzi 1. urodziny

Klara Lewandowska 4 maja 2018 obchodzi pierwsze urodziny. Równo rok temu życie Anny i Roberta Lewandowskich przewróciło się do góry nogami. W szpitalu w Monachium Ania Lewandowska urodziła córkę, której dumni rodzice nadali piękne imię: Klara. 

Ani Ania Lewandowska, ani Robert nie ukrywają tego, że rodzina zawsze jest dla nich na pierwszym miejscu. Jakiś czas temu Ania opisała uczucie, którym darzy córkę.

Zobacz także

— Znam tę miłość. Jest bezwarunkowa, nie do zatrzymania, nigdy nie ocenia i zawsze wybacza, angażuje się całkowicie. Nie kończy się, nie może jej zabraknąć, jest celem samym w sobie i pokazuje nam, że idee są prawdziwe. Znacie to MAMY? Ta miłość jest od nas dla dziecka. Miłość zachwiała moimi WARTOŚCIAMI i pokazała, co tak naprawdę jest ważne. Pomogła mi bardziej DOJRZEĆ i zrozumieć, jaki jest większy sens w życiu. Zainspirowała, by starać się mocniej i pamiętać, by jak najczęściej dodawać otuchy, ciepła, przepraszać za złe zachowania — można przeczytać przy jednym ze zdjęć na Instagramie trenerki personalnej.

EN_01315599_0957

3 maja Lewandowscy zorganizowali przyjęcie urodzinowe córki w ogrodzie w domu w Monachium. Jako pierwszy zdjęciem z urodzin Klary pochwalił się brat Ani, Piotr Stachurski, który jest również ojcem chrzestnym Klary. Na Instagramie pokazał zdjęcie, do którego pozował razem z chrześnicą i swoją partnerką Darią. Jakiś czas temu Ania zdradziła także, że w 1. urodziny Klary wystartuje serwis parentingowy poświęcony magii rodzicielstwa.

Screen Shot 2018-05-04 at 07.35.50

Warto przypomnieć, że o tym, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się 6 grudnia 2016 roku, kiedy to piłkarz w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Atletico Madryt zdobył bramkę, po której zaprezentował charakterystyczną w piłkarskim świecie cieszynkę zwiastującą przyjście na świat potomka.

RadioZET.pl/SI