Zamknij

Klara Lewandowska 4 maja 2018 roku ma 1 urodziny

Redakcja
10.04.2018 09:50
Lewandowscy
fot. Archiwum Radia ZET

4 maja 2018 roku Klara Lewandowska będzie obchodzić pierwsze urodziny. Jak podają media, Ania i Robert Lewandowscy szykują dla swojej pociechy mnóstwo atrakcji. Jedna z nich będzie wyjątkowa.

Klara Lewandowska 4 maja 2018 roku ma 1 urodziny

Ania i Robert Lewandowscy planują wyprawić Klarze piękne przyjęcie, na którym pojawią się przyjaciele wraz ze swoimi dziećmi. Ale to nie koniec niespodzianek. Właśnie 4 maja Ania Lewandowska zainauguruje swój nowy projekt, którym jest serwis internetowy w całości poświęcony zagadnieniom związanym z dziećmi i rodzicielstwem.

— Ania widzi potencjał w różnych polskich markach i chce je wspierać. Planuje skupić wokół swojego portalu najlepszych ekspertów oraz młode mamy, które będą mogły się tam dzielić ciekawymi i inspirującymi historiami — powiedziała w rozmowie z magazynem „Party” Ewa Puchowska, współzałożycielka serwisu parentingowego.

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja zeszłego roku. Jako pierwszy szczęśliwą nowiną podzielił się Robert Lewandowski. Piłkarz podziękował fanom i przyznał, że córeczka i świeżo upieczona mama czują się dobrze. To także Lewy ogłosił światu, że jego ukochana żona Ania Lewandowska spodziewa się dziecka. Doszło do tego podczas meczu w grudniu 2016 roku, kiedy Robert Lewandowski w 27. minucie spotkania Ligi Mistrzów z Atletico Madryt pokonał Jana Oblaka przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego, kopiując trafienie z ostatniego ligowego meczu z Mainz. Po strzeleniu gola polski zawodnik popędził do bramki, włożył piłkę pod koszulkę, a kciuka do ust. Wymowa tego gestu była oczywista: w ten sposób Lewandowski pokazał, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem.

RadioZET.pl/SI