Zamknij

Lewandowscy już ochrzcili Klarę?

Redakcja
10.07.2017 15:02
Lewandowscy już ochrzcili Klarę?
fot. EastNews

A to niespodzianka! Według Wirtualnej Polski, Lewandowscy ochrzcili już swoją małą córeczkę Klarę. Chrzest odbył się pod Warszawą, a parze udało się ukryć tę informację przed mediami.

Jak informuje serwis WP Gwiazdy ceremonia – wbrew wcześniejszym informacjom kolorowych magazynów – nie odbyła się ani w Monachium, gdzie na co dzień mieszkają Lewandowscy, ani też w ich prywatnej posiadłości na Mazurach, gdzie spędzają każdą wolną chwilę.

Lewandowscy chcieli ochrzcić córeczkę w tajemnicy przed mediami, dlatego – jeśli wierzyć Wirtualnej Polsce – wybrali Kobyłkę pod Warszawą. Tam przecież nikt się ich nie spodziewał!

„Chrzciny odbyły się dwa tygodnie temu za Kobyłką. Na uroczystości była obecna tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Lewandowscy są zadowoleni, że nic nie zakłóciło tego dnia" – czytamy w serwisie.

Lewandowscy na razie nie potwierdzili tych rewelacji. Do internetu nie przedostały się także żadne zdjęcia z uroczystości chrzcin Klary Lewandowskiej. Z gratulacjami przyjdzie więc nam jeszcze poczekać.

RadioZET.pl/SI/Wp.pl