Zamknij

Klara Lewandowska skończyła 3 lata. Anna i Robert wyprawili jej bajeczne urodziny [FOTO]

Judyta Wanicka
04.05.2020 10:35
Urodziny Klary Lewandowskiej
fot. Instastory:@annalewandowskahpba

Klara Lewandowska 4 maja obchodzi trzecie urodziny. Córka Anny i Roberta Lewandowskich bawiła się na urodzinowym przyjęciu wyprawionym w domu. Na Instastory można zobaczyć unikatowe zdjęcia Klary Lewandowskiej oraz Annę Lewandowską z wielkim ciążowym brzuszkiem.

Klara Lewandowska obchodzi urodziny. Skończyła 3 lata 

Klara Lewandowska 4 maja obchodzi trzecie urodziny. Córka Anny i Roberta Lewandowskich przyszła na świat dokładnie 4 maja 2017 roku. Jest to pierwsze dziecko trenerki i kapitana polskiej reprezentacji. Do dzisiaj wizerunek dziewczynki jest pilnie strzeżony w mediach społecznościowych i tylko niewielu wie, jak wygląda twarz Klary Lewandowskiej. Rąbka tajemnicy uchylają nowe zdjęcia z przyjęcia urodzinowego Klary, które Anna wrzuciła na Instastory. 

Urodziny Klary Lewandowskiej przebiegały w wyjątkowej atmosferze. Niestety przez pandemię koronawirusa dziewczynka nie mogła liczyć na garden party z udziałem przyjaciół, jak to było w poprzednich latach. Ale Anna i Robert zadbali, żeby urodziny córki wyglądały równie bajecznie. Anna przystroiła dom balonami w kształcie zwierząt i wielkim napisem "Happy Birthday". Specjalnie na tę okazję wystroiła Klarę w uroczą białą sukienkę, w której trzylatka wyglądała jak księżniczka z bajki. 

Anna Lewandowska odlicza dni do porodu. Teraz pójdzie łatwiej? Klarę rodziła przez 30 godzin

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia Klary i ciążowy brzuch 

Urodziny Klary Lewandowskiej są w tym roku wyjątkowe również ze względu na  ciążę Anny Lewandowskiej. Żona Roberta jest w 9. miesiącu i na dniach powinna urodzić drugie dziecko. Dokładny termin porodu nie jest znany, podobnie jak płeć dziecka Lewandowskich. Zdjęcia z urodzin nie potwierdziły wersji o tym, że Anna już urodziła - brzuszek nadal jest imponujących rozmiarów. Co ciekawe, przy okazji święta córki Lewandowska przypomniała zdjęcia z okresu pierwszej ciąży. Fani mieli okazję zobaczyć także unikatowe fotografie nowo narodzonej Klary oraz przekonać się, jak wyglądała impreza urodzinowa dziewczynki w ubiegłym roku. 

RadioZET.pl/jw