Zamknij

Klara Lewandowska uczy się kilku języków na raz. 3-latka zostanie poliglotką?

10.06.2020 18:29
Anna Lewandowska Klara Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Klara Lewandowska rzadko pojawia się na profilach społecznościowych sławnej mamy. Anna Lewandowska bardzo dba o prywatność swojej pociechy. Ostatnio jednak postanowiła pochwalić się zdolnościami córki. Okazuje się, że 3-latka uczy się kilku języków.

Anna i Robert Lewandowscy dbają o prywatność swoich pociech. Choć Klara Lewandowska jest prawdziwą ulubienicą fanów piłkarza i jego żony, rodzice nieczęsto pokazują dziewczynkę w swoich mediach społecznościowych. Unikają przede wszystkim odsłaniania twarzy dziecka. Podobnie postępują z drugą córką, Laurą.

Ostatnio Anna Lewandowska zdradziła, jak dba o edukację 3-letniej Klary. Trenerka w krótkiej relacji na InstaStories pokazała, jak jej pociecha uczy się mówić w trzech językach. Robert i Anna Lewandowscy mieszkają w Niemczech, więc nic dziwnego, że dziewczynka uczy się przede wszystkim języka niemieckiego. Jakich jeszcze języków używa?

Zobacz także: Anna Lewandowska świętuje pierwszy miesiąc życia Laury. Pokazała rozczulające zdjęcie [FOTO]

Anna Lewandowska uczy córkę języków. Klara Lewandowska zna niemiecki i angielski

Na opublikowanym nagraniu fani zobaczyli, jak Klara Lewandowska powtarza za "gadającą książką". 3-latka używała zwrotów w języku niemieckim oraz angielskim. Anna Lewandowska jakiś czas temu zdradziła, że zdecydowała się posłać dziewczynkę do przedszkola w Niemczech. Nic więc dziwnego, że język niemiecki jest ważny dla jej pociechy - używa go w końcu po to, by porozmawiać z rówieśnikami.

Klara Lewandowska zna również kilka słów po francusku. Myślicie, że wyrośnie z niej prawdziwa poliglotka?

RadioZET.pl/PCh