Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Klara ładniejsza od Mii? Burza wśród fanów Lewandowskiej i Siwiec

12.06.2018 10:35

Wśród fanów Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec rozpętała się prawdziwa burza. Punktem zapalnym był komentarz jednej z internautek, która napisała, że Klara jest ładniejsza od Mii.

Siwiec i Lewandowska fot. Instagram

Do tego chyba musiało kiedyś dojść: w internecie rozpętała się burza o to, czy córka Ani i Roberta Lewandowskich, Klara, jest ładniejsza od Mii – córki Natalii Siwiec. Dziewczynki przyszły na świat w kilkutygodniowym odstępie czasu, obydwie od samego początku budzą ogromne zainteresowanie internautów (swojego czasu Mia miała nawet konto na Instagramie założone przez nieznaną osobę) i obydwie są córkami bardzo znanych rodziców. Nic dziwnego, że znalazły się osoby, które chciały ze sobą porównać wygląd Klary i Mii.

Klara ładniejsza od Mii? Burza na Instagramie

Kiedy jedna z internautek napisała na Instagramie Siwiec, że Klara jest ładniejsza od Mii, rozpętała się burza. „Klara Lewandowska jest dużo ładniejsza od twojej córki. Sorry Natalia” – cytuje Plotek.pl, choć autor komentarza już go usunął. Natalia dała się sprowokować:

„Masakra, chyba tego nie przeżyję! Idę się zabić” – napisała.

W błyskawicznym tempie przybywać zaczęło komentarzy krytycznych w stosunku do autora. Niektórzy zauważyli, że była to osoba, która podobne komentarze na temat innych dzieci zostawiała na innych profilach.

„Pewnie jesteś dorosłą kobietą, a mentalność jak u dziecka”.

Przede wszystkim jednak uczestnicy dyskusji zauważyli, że porównywanie wyglądu dzieci jest po prostu niewłaściwe.

„Dla mnie to bzdura. Jestem też matką i wiem że dla matki dziecko jest najcudowniejsze. To co napisała ta kobieta to jedynie zazdrość. Moim zdaniem Mia jest śliczna dziewczynką i ten kto tak napisał jedynie zazdrości takiej słodkości”.

Zgadzamy się z ostatnim komentarzem.

RadioZET.pl/SA

Oceń