Zamknij

Klara ładniejsza od Mii? Burza wśród fanów Lewandowskiej i Siwiec

Redakcja
12.06.2018 10:35
Siwiec i Lewandowska
fot. Instagram

Wśród fanów Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec rozpętała się prawdziwa burza. Punktem zapalnym był komentarz jednej z internautek, która napisała, że Klara jest ładniejsza od Mii.

Do tego chyba musiało kiedyś dojść: w internecie rozpętała się burza o to, czy córka Ani i Roberta Lewandowskich, Klara, jest ładniejsza od Mii – córki Natalii Siwiec. Dziewczynki przyszły na świat w kilkutygodniowym odstępie czasu, obydwie od samego początku budzą ogromne zainteresowanie internautów (swojego czasu Mia miała nawet konto na Instagramie założone przez nieznaną osobę) i obydwie są córkami bardzo znanych rodziców. Nic dziwnego, że znalazły się osoby, które chciały ze sobą porównać wygląd Klary i Mii.

Klara ładniejsza od Mii? Burza na Instagramie

Kiedy jedna z internautek napisała na Instagramie Siwiec, że Klara jest ładniejsza od Mii, rozpętała się burza. „Klara Lewandowska jest dużo ładniejsza od twojej córki. Sorry Natalia” – cytuje Plotek.pl, choć autor komentarza już go usunął. Natalia dała się sprowokować:

„Masakra, chyba tego nie przeżyję! Idę się zabić” – napisała.

W błyskawicznym tempie przybywać zaczęło komentarzy krytycznych w stosunku do autora. Niektórzy zauważyli, że była to osoba, która podobne komentarze na temat innych dzieci zostawiała na innych profilach.

„Pewnie jesteś dorosłą kobietą, a mentalność jak u dziecka”.

Przede wszystkim jednak uczestnicy dyskusji zauważyli, że porównywanie wyglądu dzieci jest po prostu niewłaściwe.

„Dla mnie to bzdura. Jestem też matką i wiem że dla matki dziecko jest najcudowniejsze. To co napisała ta kobieta to jedynie zazdrość. Moim zdaniem Mia jest śliczna dziewczynką i ten kto tak napisał jedynie zazdrości takiej słodkości”.

Zgadzamy się z ostatnim komentarzem.

RadioZET.pl/SA