Zamknij

Klaudia El Dursi chce leczyć astmę niesprawdzonymi tabletkami z Chin? "Napiszcie, czy mi to pomoże"

Judyta Wanicka
03.04.2020 11:13
Klaudia El Dursi
fot. Instastory:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi zapytała fanów o chińskie tabletki, którymi podobno można wyleczyć astmę. Gwiazda programu "Hotel Paradise" kupiła lek z polecenia. Nie zna go i nawet nie jest pewna jego nazwy, ale chciałaby spróbować wyleczyć nim astmę. 

Klaudia El Dursi niedawno wróciła do Polski z Bali, gdzie nagrywała odcinki drugiego sezonu  "Hotel Paradise". Modelka odbywa obecnie domową kwarantannę pod nadzorem policji. Gwiazda szczególnie musi dbać o ochronę przed zakażeniem, ponieważ choruje na astmę. W najnowszej relacji na Instastory zdradza, że kupiła sobie chiński lek o nazwie "Gekon", który podobno potrafi całkowicie wyleczyć z przewlekłej choroby zapalna dróg oddechowych. 

Klaudia El Dursi chce wyleczyć astmę chińskimi tabletkami 

Klaudia El Dursi najwyraźniej nie konsultowała specyfiku ze swoim lekarzem, bo o opinię zapytała fanów na Instagramie. Modelka skusiła się na chińskie tabletki o nazwie, co do której nie jest pewna, a o ich zbawiennych właściwościach słyszała jedynie od znajomych. Celebrytka dowiedziała się, że te magiczne tabletki, jak mówi o produkcie, podobno skutecznie leczą astmę. 

Jak się leczy astmę? Najczęstsze błędy popełniane przez chorych 

Słuchajcie, ja borykam się z astmą od kilku lat. Fatalna przypadłość. Ktoś mi polecił coś takiego. To się chyba nazywa "Gekon" czy jakoś tak... Teraz jest nowa szata graficzna tych magicznych tabletek, wcześniej wyglądały trochę inaczej. Pytanie do was: czy ktoś coś wie na ten temat? Czy może ktoś ma astmę lub miał astmę i się wyleczył tymi tabletkami? Podobno można wyleczyć nimi astmę - pyta internautów El Dursi. 

Gwiazda "Hotelu Paradise" nie chciała zażywać pigułek bez uprzedniej "konsultacji". Jednak bardziej niż działanie niepożądane przeraża ją... paskudny smak.  

Są obrzydliwe! Dlatego pytam, czy warto je brać. Czy mi to pomoże? Czy to wyleczy moją astmę? Będę wdzięczna za jakieś informacje - mówi na Instastory Klaudia El Dursi. 

sss
fot. Instastory:@klaudia_el_dursi

 

RadioZET.pl/jw