Zamknij

Klaudia El Dursi kusi nagimi pośladkami. Pokazała gorące zdjęcie z łóżka [FOTO]

02.07.2020 13:37
Klaudia El Dursi nago w łóżku
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi opublikowała zmysłowe zdjęcia, na którym odważnie odsłania ciało. Roznegliżowana gwiazda "Hotelu Paradise" zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Część uważa jednak, że mama dorastających chłopców nie powinna pokazywać się tak na Instagramie. 

Klaudia El Dursi wypłynęła na szerokie wody show-biznesu dzięki  8. edycji "Top Model". 30-letnia krawcowa z Bydgoszczy oczarowała jurorów egzotyczną urodą i perfekcyjnymi kształtami. Początkowo miała opory, by rozebrać się przed kamerami, tłumacząc, że jest po dwóch ciążach, ale była to tylko fałszywa skromność. Uczestniczka skrywała pod ubraniem perfekcyjnie wyrzeźbione ciało. 

Widzowie od razu wyczuli, że zdobywczyni Złotego Biletu nie jest nowicjuszką w modelingu. Po śledztwie w sieci wyszło na jaw, że Klaudia El Dursi ma na koncie rozbieraną sesję w „Playboyu” oraz jest znaną bywalczynią celebryckich imprez. Miała nawet spotykać się z jednym z braci Mroczków. Doświadczenia w pozowaniu bez wątpienia pomogło jej w "Top Model". Wprawdzie nie wygrała, ale jako jedyna z uczestników zrobiła realną karierę. Została prowadzącą polskiej edycji programu "Hotel Paradise".

Klaudia El Dursi chce leczyć astmę niesprawdzonymi tabletkami z Chin? "Napiszcie, czy mi to pomoże"

Klaudia El Dursi opublikowała zmysłowe zdjęcie z łóżka

Klaudia El Dursi jest aktywna uczestniczką Instagrama, gdzie regularnie publikuje zdjęcia z prywatnego życia. Gwiazda chętnie pokazuje swoje stylizacje oraz ukochanych synów. Nie stroni jednak od zmysłowych fotografii, na których pojawia się w negliżu. W marcu Klaudia El Dursi zelektryzowała fanów nagą sesją z Bali. Teraz powróciła z gorącym łóżkowym selfie. Gospodyni "Hotelu Paradise" odsłoniła pośladki w sportowej bieliźnie

Lazy day - podpisała zalotną fotkę.

W komentarzach zaroiło się od ogni i serduszek. Nie brakowało jednak komentarzy, że mama dorastających chłopców nie powinna odsłaniać ciała na Instagramie. - Mając dzieci, na takie zdjęcia bym się nie odważyła. Ciekawe, czy widzą twoją d*pę - pisały zdegustowane internautki. Klaudia El Dursi najwyraźniej przyzwyczaiła się już do takich uwag, bo nie zamierzała brać ich do serca. Na przekór oburzonym takom zamieściła kolejne zmysłowe zdjęcie z pościeli. 

Posłuchaj podcastu