Zamknij

Klaudia El Dursi miała koronawirusa. "COVID-19 to naprawdę ciężka i nieprzyjemna choroba"

13.11.2020 07:52
Klaudia El Dursi
fot. VIPHOTO/East News

Klaudia El Dursi chorowała na COVID-19. Modelka dopiero teraz przyznała, że jakiś czas temu walczyła z koronawirusem. Zaapelowała do internautów, by oddawali osocze, jeśli są ozdrowieńcami.

Klaudia El Dursi skrywała przed fanami pewien sekret. Okazuje się, że modelka jest ozdrowieńcem - jakiś czas temu chorowała na COVID-19. Na początku marca celebrytka po raz pierwszy zmierzyła się ze skutkami pandemii - utknęła wtedy na wyspie na Bali, gdzie kręcony był program "Hotel Paradise". Klaudia nie mogła wrócić do swoich bliskich ze względu na odwołane loty. Teraz poinformowała fanów, że przeżyła także bezpośrednie starcie z koronawirusem.

- Chorzy na COVID nas potrzebują. Osocze ozdrowieńców może uratować komuś życie. Byłam dzisiaj w Bydgoskim Centrum Krwiodawstwa oddać próbę krwi z nadzieją, że będę mogła być dawcą osocza dla potrzebujących. Niestety moja wizyta na Bali na początku tego roku na razie to dyskwalifikuje, muszę odczekać aż minie rok. Mnie się nie udało, ale Wam może się udać - napisałą gwiazda pod czarno-białym zdjęciem na Instagramie.

Zobacz także: The Voice of Poland 11: Michał Matuszewski ma koronawirusa. Nie wystąpi w finale [WIDEO]

Klaudia El Dursi chorowała na COVID-19

Modelka przyznała, że chorowała przez koronawirusa. Nie ujawniła jednak szczegółów na temat swojego stanu. Nie wiemy także, kiedy dokładnie zaraziła się Klaudia. Gwiazda zaapelowała do ozdrowieńców o oddawanie osocza z krwi, które może pomóc w ratowaniu życia chorych. Sama chciała to zrobić, jednak została odrzucona ze względu na tegoroczny pobyt na Bali, gdzie można zarazić się malarią.

- Byłam przed chwilą oddać krew z nadzieją na to, że nadaje się jako ozdrowieniec do oddania osocza, dla osób, które tego bardzo potrzebują. Jakiś czas temu zachorowałam przez COVID-19, nie chwaliłam się o tym na Instagramie, bo w zasadzie nie ma się czym chwalić, jest to naprawdę ciężka i nieprzyjemna choroba. Ten czas i energię wolałam spożytkować na odpoczynek i na skupienie się na tym, żeby wyzdowieć - wyjaśniła El Dursi.