Zamknij

Klaudia El Dursi na Zanzibarze zaraziła się tajemniczą chorobą. Wciąż nie ma diagnozy

07.07.2021 13:28
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi tuz po finale Hotelu Paradise wróciła do Polski. Okazuje się, że na Zanzibarze zaraziła się tajemniczą chorobą, której nadal nie udało się zdiagnozować.

Klaudia El Dursi zaczęła medialną karierę dzięki udziałowi w programie "Top Model", gdzie została wyróżniona "Złotym Biletem". Mimo iż nie wygrała programu, to już na stałe zagościła w mediach. Teraz jest prowadzącą reality show " Hotel Paradise", dzięki czemu wiele czasu może spędzać w egzotycznych miejscach. Gwiazda bardzo lubi podróże i często chwali się nimi w swoich social mediach.

Jak się okazuje, podczas niedawnego pobytu na Zanzibarze, gdzie kręcono "Hotel Paradise", nabawiła się tajemniczej choroby. Zaraz po finale modelka wróciła do Polski i oddała się w ręce lekarzy. Ci nadal nie wiedzą, co jej dolega.

Zobacz także: Scarlett Johansson jest w ciąży. Wiadomo, jakiej płci będzie dziecko

Klaudia El Dursi zaraziła się tajemniczą chorobą

Zdjęcia do niedawno zakończonej serii "Hotelu Paradise" odbywały się na Zanzibarze i trwały aż cztery miesiące. Gwiazda, by nie rozstawać się z rodziną, zabrała na plan także najbliższych. Niestety, poza bardzo wymagającą pracą na planie, El Dursi nie mogła w pełni cieszyć się pobytem, ponieważ złapała chorobę, której skutki odczuwa przez cały czas. Do tej pory modelka nie doczekała się diagnozy, o czym powiedziała w rozmowie z "Pudelkiem".

"Nadal się leczę i nadal się badam. Diagnoza nie została postawiona. Nie do końca wiadomo, co się dzieje z moim zdrowiem" - powiedziała. Dodała, że teraz czuje się o wiele lepiej, niż na początku choroby.

"Jest dużo, dużo lepiej. Nauczyłam się żyć z tymi dolegliwościami, ale jestem na dobrej drodze, żeby było dobrze" - skwitowała.