Zamknij

Klaudia El Dursi nago na zdjęciu. Zasłonila się tylko pościelą [FOTO]

17.08.2021 12:47
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi dobrze wie, jak zwrócić uwagę swoich obserwatorów. Ostatnio na profilu celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje nago w hotelowym łóżku. Figura gwiazdy "Hotelu Paradise" robi wrażenie.

Klaudia El Dursi chętnie dzieli się kulisami życia prywatnego ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Uczestniczka ósmej edycji programu "Top Model" oraz prowadząca randkowego reality show "Hotel Paradise" często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z wyjazdów służbowych i zagranicznych podróży. Tym razem zaprezentowała fotografię, która została wykonana w jednym z hoteli w Warszawie. Celebrytka w niedzielę bawiła się na imprezie urodzinowej modelki Karoliny Pisarek, dlatego poniedziałkowy poranek spędziła właśnie w hotelu.

Klaudia El Dursi nago w hotelowym łóżku [FOTO]

Klaudia El Dursi opublikowała na InstaStories zdjęcie z poranka w hotelu. Gwiazda zamówiła śniadanie do pokoju, a do posiłku usiadła... całkiem naga. Zgrabne, opalone ciało celebrytki okryte jest jedynie pościelą. To nie pierwszy raz, gdy Klaudia El Dursi publikuje w mediach społecznościowych tego typu odważne zdjęcie. Modelka przyzwyczajona jest do tego, że ciało służy jej do pracy, dlatego chętnie pokazuje się w zmysłowej odsłonie na fotografiach.

Podoba wam się to zdjęcie?

Klaudia-el-dursi-nago
fot.