Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Klaudia El Dursi nago w „Playboyu”. Stare zdjęcia uczestniczki „Top Model” wyciekły do sieci

09.10.2019 11:31

Klaudia El Dursi z „Top Model” pozowała kiedyś nago w „Playboyu”. Stare zdjęcia właśnie trafiły na Instagram. Młoda Klaudia El Dursi pojawia się na nich bez skrawka bielizny, a jej wdzięki nie są niczym zasłonięte. Tak wyglądała naga Klaudia El Dursi w zmysłowej sesji „Playboya” z 2007 roku.

Klaudia El Dursi fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Klaudia El Dursi z „Top Model” pozowała nago w „Playboyu”

Klaudia El Dursi jest uczestniczką 8. edycji „Top Model. Zostań modelką” emitowanego w TVN. Już na wejściu zrobiła ogromne wrażenie na jurorach swoją egzotyczną urodą oraz zgrabną figurą. 30-letnia krawcowa z Bydgoszczy miała opory, by rozebrać się przed jurorami. Tłumaczyła, że jest po dwóch ciążach, przez co jej ciało może nie wyglądać najlepiej. Okazało się, że tylko kokietowała jury, bo pod ubraniem skrywała perfekcyjnie wyrzeźbione mięśnie.

Widzowie od razu wyczuli, że zdobywczyni Złotego Biletu nie jest nowicjuszką w modelingu, co zresztą za moment potwierdziły portale plotkarskie. Wyszło na jaw, że Klaudia El Dursi ma za sobą rozbieraną sesję w „Playboyu” oraz szerokie kontakty w show-bisnesie. Do sieci zaczęły wypływać stare zdjęcia Klaudii El Dursi. Swoje dołożył również „Playboy”, który opublikował na oficjalnym profilu stare zdjęcia nagiej El Dursi.

Sesja do „Playboya” została zrealizowana w 2007 roku. Klaudia El Dursi miała wtedy 18 lat. Na zdjęciach młodziutka gwiazda „Top Model” pozuje bez ubrania, a jej wdzięków nie zasłania zupełnie nic.

Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet w „Top Model”

Klaudia El Dursi jest uczestniczka 8. edycji „Top Model”, która jako pierwsza w historii programu otrzymała od jury Złoty Bilet. Jest to przepustka, dzięki której uczestnik omija etap Boot Campu i wchodzi od razu do Domu Modelek. 30-letnia mama dwójki dzieci ujęła jurorów egzotyczną urodą oraz rewelacyjną figurą. Jak wyjaśniała w programie, jej mama jest Polką, a tata pochodzi z Libii. Na co dzień Klaudia pracuje jako krawcowa – szyje sukienki na różne okazje, ale od zawsze jej największym marzeniem była kariera w modelingu. Swoje plany mogła zrealizować jednak dopiero teraz, gdy skończyła 30 lat. Wcześniej poświęciła się wychowaniu dwóch synów. Klaudia El Dursi stała się bohaterką internetowego skandalu. Widzowie szybko odkryli, że uczestniczka „Top Model” nie jest debiutantką w branży, ponieważ ma na swoim koncie m.in. rozbieraną sesję w „Playboyu” oraz udział w wyborach miss. W przeszłości El Dursi bywała na celebryckich imprezach. Przez pewien czas łączono ją nawet z Rafałem Mroczkiem. Do dziś modelka regularnie bawi się w klubach z warszawskimi VIP-ami. 

RadioZET.pl/jw

Oceń