Zamknij

Klaudia El Dursi nagrała pikantne WIDEO. Miało być prywatne, lecz trafiło do sieci

Judyta Wanicka
24.01.2020 19:40
Klaudia El Dursi
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi z "Top Model" opublikowała nagranie, na którym zmysłowo tańczy w bikini. Wideo miało być niespodzianką dla jej partnera, ale gwiazda dała się namówić na udostępnienie filmu na Instagramie. Nagranie wywołało burzę. Klaudia El Dursi wytłumaczyła się fanom w "Dzień Dobry TVN".

Klaudia El Dursi przed dwoma tygodniami opublikowała wideo, w którym zmysłowo tańczy w bikini. Prowadząca reality show "Paradise Hotel" zrobiła to na Bali, gdzie odbywały się zdjęcia do programu. Gorące wideo trafiło na Instagram i wywołało kontrowersje. Ale nie taki był pierwotny zamysł gwiazdy "Top Model". Okazuje się, że Klaudia nagrała film na prywatny użytek i chciała się nim podzielić tylko z ukochanym. 

Klaudia El Dursi nago w „Playboyu”. Stare zdjęcia uczestniczki „Top Model” wyciekły do sieci

Klaudia El Dursi tłumaczy się z gorącego tańca na Bali

Klaudia El Dursi pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć o pracy na planie "Paradise Hotel". 30-letnia mama dwóch chłopców nie uniknęła pytania o kontrowersyjne wideo, które zgorszyło część internautów. El Dursi wyznała, że zmysłowy taniec o zachodzie słońca był dedykowany dla jej ukochanego i nie miał być nigdzie udostępniany. Partner namówił ją jednak do zamieszczenia występu w sieci. 

Powinien siedzieć tu mój partner i tłumaczyć się z tegoChciałam być dobrą kobietą, bo on taki biedny i smutny siedzi w Polsce. Uznałam, że urozmaicę mu wieczór i wysłałam film, jak tańczę. Powiedział: wstaw to na Instagram. Namówił mnie i zrobiła się z tego wielka afera - wyznała w śniadaniówce gospodyni "Paradise Hotel".

Mimo że zachowanie gwiazdy "Top Model" spotkało się z krytyką wielu instamatek, ona sama nie czuje, by przekroczyła granice przyzwoitości. 

Mogłam się tego spodziewać, to był kontrowersyjny film, ale jakby nie spojrzeć, nie wiele tam widać. Moje dzieci też nie ucierpiały. Wydaje mi się, że żadnej granicy nie przekroczyłam. Jeżeli kogoś uraziłam, komuś się to nie spodobało, to jest mi przykro – powiedziała modelka.

Zagłosuj

Żałujesz, że Klaudia El Dursi nie wygrała "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw