Zamknij

Klaudia El Dursi o pracy na Bali. Ciężko znosi rozłąkę z rodziną

Patrycja Chudolińska
23.01.2020 15:57
Klaudia El Dursi
fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi spędziła ostatnie dni na rajskiej wyspie. Była uczestniczka programu "Top Model" przebywa na Bali, gdzie realizowany jest najnowszy program TVN7 "Hotel Paradise". Modelka opowiedziała, jak wygląda jej praca.

Klaudia El Dursi pracuje na Bali

Klaudia El Dursi spędza ostatnie dni w krainie marzeń. Modelka została gospodynią programu "Hotel Paradise", którego premiera w TVN7 odbędzie się już 24 lutego. Celebrytka opowiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" o plusach i minusach pobytu na Bali.

- Temperatura nawet mnie zaskoczyła, a jestem ciepłolubna. Myślałam, że jestem przyzwyczajona do dużej wilgotności i najwyższych temperatur. Jest bardzo ciepło i parno. Czasami bywa to uciążliwie, ale ogólnie jest cudownie i miło. Okrycia wierzchnie nie są nam potrzebne, więc korzystam - przyznała podczas rozmowy Klaudia El Dursi.

Modelka była zaskoczona propozycją pracy zaraz po uczestnictwie w "Top Model". Postanowiła jednak skorzystać z tej szansy.

- Zastanawiałam się nad tym. Myślałam, że byłoby fajnie i odnalazłabym się w takiej roli, ale nie spodziewałam się, że to nastąpi już teraz, i że to będzie taki duży projekt. Dostałam kredyt zaufania. Uwierzono we mnie. Zaufali mi i jestem tutaj. Praca jest super - zdradza.

Klaudia El Dursi tęskni za mężem i dziećmi?

Okazuje się, że pobyt na Bali to nie tylko słońce, wysoka temperatura i odpoczynek. Gwiazda pozostawiła w Polsce ukochanego i dwóch synów. Przyznaje, że tak długa rozłąka jest dla niej ciężka.

- To jest coś bardzo uciążliwego. Ciesze się, że te pierwsze tygodnie minęły mi bardzo intensywnie. Był to dla mnie olbrzymi stres (...) Przyjechałam sama, ale lada dzień do mnie dołączą - mówi z radością El Dursi.

Modelka wyznała na Instagramie, że za dwa dni dołączą do niej bliscy. Dla nich będą to z pewnością wakacje marzeń. Poza pracą Klaudia El Dursi jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i dzieli się z fanami zdjęciami oraz nagraniami z wyjazdu. Podobają wam się te rajskie widoki?

RadioZET.pl/PCh