Zamknij

Klaudia El Dursi pokazała stare zdjęcie. Tak wyglądała osiem lat temu

Sylwia Wamej
10.03.2020 11:45
Klaudia El Dursi
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie sprzed ośmiu lat. Modelka wyglądała na nim zupełnie inaczej, niż teraz. Jak się prezentowała?

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie sprzed ośmiu lat. Jak wyglądała?

Klaudia El Dursi po programie "Top Model" dostała propozycję poprowadzenia reality show "Hotel Paradise". Piękna modelka szybko weszła w świat show-biznesu, mimo że w tej branży jest od kilku dobrych lat. Ostatnio pokazała, jak wyglądała osiem lat temu. Trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła przez ten czas. Patrząc na zdjęcie z przeszłości, można odnieść wrażenie, że wtedy miała pełniejszą figurę. Jednak wdzięk i prezencja pozostały.

Klaudia El Dursi
fot. Instagram.com/ Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi prowadzi program "Hotel Paradise"

Klaudia El Dursi przebywa obecnie na Bali, gdzie kręcone są kolejne odcinki reality-show "Hotel Paradise". Kilka lat temu Klaudia el Dursi wystąpiła w rozbieranej sesji dla "Playboya". Na swoim koncie ma również epizody w polskich serialach, takich jak m.in. "Brzydula' i "Prosto w serce". Największą popularność Klaudia El Dursi zdobyła, biorąc udział w programie "Top Model".

"To nie jest tak, że to jest sto procent mojego życia, że jestem taka, jak byłam tam. To tak naprawdę była tylko drobna przygoda, to był epizod w moim życiu, oczywiście bardzo ważny, ale oprócz tego, co jest w programie, to jest jeszcze całe moje prawdziwe życie, moja rodzina, moja praca, moja codzienność, zupełnie odmienna" - mówiła Klaudia El Dursi w jednym z wywiadów.

 Prywatnie modelka jest mamą dwóch chłopców: Dawida i Jasia.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW