Zamknij

Klaudia El Dursi pokazała syna. Dawid skończył 11 lat

Sylwia Wamej
06.02.2020 15:06
Klaudia El Dursi
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Klaudia El Dursi opublikowała na Instagramie zdjęcie starszego syna. Dawid skończył właśnie 11 lat. Z tej okazji, gwiazda "Top Model" opublikowała króciutki, ale poruszający wpis.

Klaudia El Dursi pokazała syna. Obchodzi 11. urodziny

Klaudia El Dursi niebawem poprowadzi program "Hotel Paradise". Piękna modelka od kilku tygodni przebywa na Bali, gdzie kręcone są zdjęcia do programu. Klaudia w wolnych chwilach między nagraniami spędza czas z rodziną. Dołączyli do niej synowie, a Klaudia wykorzystuje każdą wolną chwilę, żeby spędzić z nimi z chłopcami: 11-letnim Dawidem i 5-letnim Jasiem.11. urodziny Dawida były pretekstem do opublikowania wspólnej fotografi

"Jutro mija 11 lat od kiedy Ciebie do siebie przytulam" - napisała modelka. Pod postem posypało się mnóstwo życzeń i miłych słów dla syna Klaudii El Dursi. "Jesteście tacy podobni", Prawdziwa miłość matczyn. Oby było więcej tak kochających się rodzin", "jesteście podobni", "mega cudowni" - rozpływają się fani.

Klaudia El Dursi wystąpiła w programie "Top Model"

Klaudia El Dursi popularność zdobyła, biorąc udział w programie "Top Model". Jednak to nie była jej pierwsza styczność z telewizją. Gwiazda na swoim koncie ma epizodyczne role w polskich produkcjach  takich jak m.in. "Jak się pozbyć cellulitu", "Prosto w serce" oraz "Chrzest".

 

RadioZET.pl/SW