Zamknij

Klaudia El Dursi pokazała synów. Fani zachwyceni. "Młodszy to cała mama" [FOTO]

Maciej Friedrich
21.04.2020 12:37
Klaudia El Dursi pokazała synów. Fani zachwyceni. "Młodszy to cała mama" [FOTO]
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi, uczestniczka "Top Model" i prowadząca "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie z synami. Uroda chłopców zachwyciła fanów. Wielbicielom Klaudii nie umknął fakt, że młodszy z chłopców jest bardzo podobny do mamy.

Klaudia El Dursi może mówić o dużym sukcesie. Choć nie zwyciężyła w finale 8. edycji "Top Model", udział w programie okazał się dla niej trampoliną do medialnej popularności. Modelka zachwyciła egzotyczną urodą nie tylko jurorów modowego show, ale także producentów " Hotelu Paradise", którego została gospodynią.

El Dursi jest także bardzo aktywna i popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad pół miliona użytkowników, którzy mogą podziwiać między innymi bardzo odważne, rozbierane zdjęcia modelki. Tym razej jednak Klaudia postanowiła pochwalić się fanom swoimi ukochanymi synami.

Klaudia El Dursi na rodzinnym zdjęciu. Modelka pokazała swoich synów

Prywatnie Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów: 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. 30-letnia modelka wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Doskonale oddaje to fotografia, jaką zamieściła na swoim profilu. Zdjęcie, na którym pozuje z pociechami, zachwyciło fanów. Gwiazda "Hotelu paradise" podpisała je bardzo wymownie: "razem".

O wiele bardziej wylewni byli fani Klaudii, którzy pod wpisem prześcigali się w komplementach. Chwalili zarówno urodę El Dursi, jak i jej synów. Wiele osób stwierdziło, że młodszy z chłopców jest bardzo podobny do mamy.

- Młodszy to cała mama.

- Dzieci piękne, mama piękna. Jak z okładki.

- Jesteś dla mnie mega inspiracją jak połączyć pracę zawodową z wychowaniem dzieci i jak dążyć do celu, aby spełniać swe marzenia! Jesteś cudowną mamą i przewspaniałą Kobietą! - czytamy.

Też uważacie, że Jaś jest podobny do mamy?

Zagłosuj

Uważasz, że mały Jaś jest podobny do Klaudii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF