Zamknij

Klaudia El Dursi pokazała wspólne zdjęcie ze starszym synem. "Wyglądasz jak jego siostra" [FOTO]

30.11.2020 16:35
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/ East News

Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów, którzy są jej oczkiem w głowie. Piękna modelka opublikowała w mediach społecznościowych uroczą fotografię ze starszym synem Dawidem. "Kumple" - podpisała zdjęcie.

Klaudia El Dursi, choć nie wygrała "Top Model", świetnie sobie radzi w świecie show-biznesu. Po programie została zaproszona do prowadzenia "Hotel Paradise". Nie może również narzekać na kampanie i projekty modowe. Jednak modelka po godzinach jest przede wszystkim mamą i spełnia się, wychowując dwóch synów: 5-letniego Jasia i 10-letniego Dawida. 

Klaudia El Dursi pokazała urocze zdjęcie z synem. "Jak rodzeństwo"

Zobacz też: Klaudia El Dursi - pochodzenie, wzrost, wiek, dzieci, mąż: kim jest prowadząca "Hotel Paradise"?

Klaudia opublikowała na swoim profilu fotografię ze starszym synem, którą podpisała "kumple". Wygląda więc na to, że modelka i jej 10-letni syn świetnie się dogadują. Fani entuzjastycznie zareagowali na fotografię, pisząc, że Klaudia i jej syn wyglądają jak rodzeństwo. "Szczerze, to wyglądasz jak jego siostra, nie mama", "cudnie się na was patrzy", "mama piękna i synek też cudny", "piękna mama z pięknym synem" - zachwycają się internauci urodą starszego syna Klaudii.

Dawid jest owocem poprzedniego związku modelki. Z kolei młodszego syna - Jasia  Klaudia ma z obecnym partnerem, z którym jest sześć lat. Klaudia mocno chroni swoje życie prywatne i rzadko pokazuje wspólne fotografie ze swoim ukochanym. Na każdym kroku podkreśla, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu.

RadioZet.pl