Zamknij

Klaudia El Dursi przechodzi kryzys? Prowadząca "Hotel Paradise" opublikowała niepokojące nagranie

Sylwia Wamej
06.03.2020 16:14
Klaudia El Dursi
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Klaudia El Dursi przechodzi kryzys? Gwiazda "Hotel Paradise" opublikowała niepokojące wideo, na którym przyznała, że przechodzi kryzys i jest zmęczona psychicznie i fizycznie.

Klaudia El Dursi ma kryzys? Modelka opublikowała niepokojące nagranie

Klaudia El Dursi przechodzi kryzys? Modelka, która wydaje się bardzo pozytywną osobą, opublikowała na InstaStories niepokojące nagranie, w którym mówi o kryzysie. Gwiazda "Hotel Paradise"  przyznała, że jest bardzo zmęczona fizycznie i psychicznie.

"Tak, ja wiem... Jest mnie trochę mało, ale wiecie co... w życiu każdego człowieka czasami przychodzi taki moment, że ma się po prostu dosyć. Że ma się dosyć fizycznie i psychicznie i ja taki moment właśnie mam. Nie mam siły, źle się czuję, jest mi przykro i w ogóle jestem jakaś taka do du*y, dlatego jest mnie mniej i jeszcze trochę tak będzie" - przyznała w szczerych słowach Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi prowadzi "Hotel Paradise"

Gwiazda wciąż przebywa na Bali, gdzie kręcone są kolejne odcinki" Hotel Paradise". Piękna modelka uspokoiła jednak swoich fanów i wyznała, że wróci do nich, jak tylko odzyska siły.

"Jak odzyskam siły i będzie lepiej, to wrócę do Was i będę Wam dodawać zdjęcia i nagrywać głupie filmiki, jak to mam w zwyczaju. A teraz dajcie mi chwilkę spokoju, bo muszę odpocząć, ale życzę Wam miłego dnia" - powiedziała.

Jakiś czas temu Klaudię El Dursi odwiedziła na Bali rodzina: dwóch synów i mąż. Być może gwiazda tęskni za swoją rodziną, stąd właśnie ten kryzys.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZEt.pl/SW