Zamknij

Klaudia El Dursi przytyła 10 kg. Nie lubi patrzeć na siebie w bikini [FOTO]

09.10.2020 16:54
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi przybrała na wadze? Choć w programie "Hotel Paradise" trudno dopatrzeć się jakiejkolwiek zmiany w jej zgrabnej sylwetce, gwiazda "Top Model" twierdzi, że przytyła aż 10 kilogramów. 

Klaudia El Dursi narzeka, że do początku programu "Hotel Paradise" sporo przytyła. Prowadząca randkowego reality-show, którego drugą edycję możemy oglądać obecnie na antenie TVN7, wyznała w tabloidzie, że coraz trudniej przychodzi jej spoglądać w lustro z zadowoloną miną. Była uczestniczka "Top Model" twierdzi, że jakiś czas temu jej waga poszybowała w górę i ciało nie wygląda już tak atrakcyjnie, jak kiedyś. 

Klaudia El Dursi pokazała synów. Fani zachwyceni. "Młodszy to cała mama" [FOTO]

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi przytyła 10 kg

Prowadząca "Hotel Paradise" do tej pory nie mogła narzekać na wymiary. Mimo dwóch ciąż figura 31-latki nadal prezentuje się rewelacyjnie, o czym można było się przekonać w ósmej edycji "Top Model". Gwiazda nie czuje się jednak komfortowo ze swoją wagą, z która ma problemy od dłuższego czasu. Klaudia El Dursi wyznała w rozmowie z "Faktem, że od momentu nakręcenia pierwszej edycji "Hotel Paradise" przytyła 10 kg. Choć nadal pozostaje szczupła i regularnie eksponuje ciało na Instagramie, nie oznacza to, że w pełni akceptuje swoje ciało. 

Jak mam na sobie bikini, nie patrzę w lustro. Nie lubię się, bo widzę u siebie wiele niedoskonałości - wyznała w tabloidzie prowadząca "Hotel Paradise". 

Oglądając zdjęcia Klaudii El Dursi w bikini aż trudno uwierzyć, że modelka przybrała na wadze, nie mówiąc już o niedoskonałościach, na które tak bardzo narzeka. Dostrzegacie jakieś niekorzystne zmiany?