Zamknij

Klaudia El Dursi w ogniu krytyki. Powtórzyła błąd Wieniawy? "Litości"

14.01.2021 08:31
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi, gwiazda "Hotelu Paradise" została skrytykowana za zdjęcia z malowniczego Zanzibaru. Modelka i prezenterka pokazała między innymi, jak trzyma w rękach rozgwiazdę. Internauci nie szczędzili słów krytyki. Wcześniej w podobnym tonie ocenili Julię Wieniawę.

Klaudia El Dursi to popularna polska modelka i prezenterka, która jest najlepszym przykładem na to, że udział w talent show może być trampoliną do sukcesu nawet wtedy, gdy nie uda się zwyciężyć w finale. Oryginalna uroda Klaudii, którą zawdzięcza libijskim korzeniom, zachwyciła jurorów "Top Model", którzy wręczyli jej Złoty Bilet. Radziła sobie świetnie, ostatecznie zajmując 5. miejsce. Na tym jednak nie skończyła się jej przygoda z popularnymi programami. Została prowadzącą "Hotelu Paradise", randkowego show TVN7. Warto zaznaczyć, że El Dursi pojawiała się także w kilku polskich serialach, między innymi w "BrzydUli".

Trwają prace nad 3. sezonem "Hotelu Paradise", tym razem uczestnicy i uczestnicy będą przeżywać miłosne przygody na Zanzibarze. Klaudia El Dursi poleciała na malowniczą wyspę z ukochanym partnerem i dwoma synami. Połączenie pracy z wakacjami najwyraźniej wychodzi świetnie, na profilu modelki na Instagramie pojawiała się coraz to nowe zdjęcia, na których możemy podziwiać zarówno urodę gwiazdy "Hotelu", jak i zapierające dech w piersiach widoki. Niestety, Klaudia nie może liczyć wyłącznie na zachwyty fanów. Wielu internautów ostro skrytykowało El Dursi.

ZOBACZ TAKŻE:  Klaudia El Dursi przytyła 10 kg. Nie lubi patrzeć na siebie w bikini [FOTO]

Klaudia El Dursi męczy zwierzęta? Gwiazda "Hotelu Paradise" skrytykowana

Wśród zdjęć opublikowanych na Instastory Klaudii El Dursi, znalazły się również takie, na których modelka prezentuje trzymaną w dłoni rozgwiazdę. Wielu internautów nie kryło oburzenia i w ostrych słowach tłumaczyło, że jest to nic innego, jak męczenie i narażanie zwierzęcia na śmierć. Nie zabrakło bardzo gorzkich słów.

- Kiedy ludzie nauczą się szacunku do natury? Jedziesz, zwiedzasz, ale oglądasz i nie dotykasz. Zostawiasz wszystko tak, jak było, żeby niczego nie zniszczyć. Przecież to proste i da się zrobić.

- Ta, i ten płacz o karpia na święta, ale za granicą to już co innego. Litości.

- Pojedź tam, gdzie są rekiny, wyciągnij go i zrób z nim sobie fotkę. To dopiero będzie coś.

- Skromna krawcowa, to i myślenie skromne - grzmiali oburzeni użytkownicy sieci.

Przypomnijmy, że z tego samego powodu w listopadzie 2020 roku skrytykowano Julię Wieniawę. Zarówno w przypadku aktorki, jak i Klaudii El Dursi pojawiły się komentarze wyjaśniające, że często sami przewodnicy wyławiają rozgwiazdy, zapewniając, że nic złego się im nie stanie.