Zamknij

Klaudia El Dursi w ogniu krytyki. Pokazała zdjęcie ze słoniami. Fani: "Strach i nieszczęście zwierząt" [FOTO]

Maciej Friedrich
28.02.2020 15:10
Klaudia El Dursi w ogniu krytyki. Pokazała zdjęcie ze słoniami. Fani: "Strach i nieszczęście zwierząt" [FOTO]
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi po udziale w "Top Model" kontynuuje medialną karierę jako prowadząca "Hotel Paradise". Modelka pochwaliła się zdjęciami z pobytu na Bali, na których bawi się ze słoniami. Przejęci losem zwierząt internauci nie szczędzą jej krytyki. El Dursi odpowiedziała.

Klaudia El Dursi to modelka, która zachwyciła jurorów "Top Model" i jako pierwsza uczestniczka otrzymała złoty bilet. Egzotyczną urodę zawdzięcza mamie Polce i ojcu pochodzącym z Libii. Pojawiając się w modowym show, była już doświadczona w branży, mając za sobą między innymi rozbieraną sesję dla "Playboya", a nawet epizody w polskich serialach.

Klaudii odpadła z "Top Model" tuż przed finałem, ale grupa TVN nie zapomniała o niej. Obecnie możemy oglądać ją na antenie TVN7 w roli prowadzącej nowego randkowego reality show "Hotel Paradise". Choć po pierwszym odcinku została skrytykowana przez widzów, najwyraźniej świetnie bawiła się na Bali, gdzie znajduje się tytułowy hotel.

Klaudia El Dursi skrytykowana przez fanów. Pokazała zdjęcia ze słoniami

Kaludia El Dursi chętnie chwali się zdjęciami z pobytu na Bali, gdzie nagrywano "Hotel Paradise". Internauci najczęściej zachwycają się bajecznymi krajobrazami oraz urodą modelki, jednak ostatnio opublikowane fotografie sprawiły, że El Dursi spotkała się z krytyką. Klaudia pochwaliła się sesją zdjęciową w towarzystwie słoni. Zdaniem części internautów wzięła udział w procederze, przez który cierpią zwierzęta.

- Sanktuaria, schroniska, przytułki, jeden kij. Ładna nazwa, pod którą kryje się ból, strach i nieszczęście tych zwierząt. Nie jeźdźmy na słoniach, nie karmmy tygrysów, ileż można o tym trąbić - stwierdziła jedna z internautek. 

- W punkt! A wystarczy tak naprawdę zaczerpnąć trochę informacji, poczytać o miejscu, do którego się jedzie. Temat słoniowej turystyki jest wałkowany jeszcze częściej niż temat koni z Morskiego Oka. Świat jest piękny, podróżowanie jest piękne, odkrywanie jest piękne, pod warunkiem, że jest świadome - podsumowała kolejna.

Prowadząca "Hotel Paradise" postanowiła wyjaśnić sytuację. W odpowiedzi na zarzuty poinformowała, że zdjęcia pochodzą z ośrodka ratującego zwierzęta przebywające w skandalicznych warunkach.

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF