Zamknij

Kaludia El Dursi o ojcu pierwszego dziecka. Zaszła w ciążę w wieku 19 lat. "Kochamy się"

09.11.2021 11:32
Klaudia El Dursi
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Klaudia El Dursi w wywiadzie opowiedziała o relacji z ojcem swojego pierwszego dziecka, które urodziła w wieku 20 lat. Okazuje się, że nadal mają wyjątkowo dobre relacje. Czy obecny partner modelki może być zazdrosny?

Klaudia El Dursi to doskonały przykład na to, że program " Top Model" może być trampoliną do kariery nie tylko dla zwycięzców. Obdarzona egzotyczną urodą piękność na swoim koncie ma epizodyczne role w "Prosto w serce" czy "BrzydUli", ale to udział w modowym show był przełomem w jej karierze. Podbiła serca jurorów i otrzymała Złoty Bilet, ostatecznie nie udało jej się zwyciężyć, zajęła 5. miejsce w 8. edycji programu. Nie dała jednak o sobie zapomnieć, zyskała dużą popularność w mediach społecznościowych, a od 2020 roku możemy oglądać ją jako prowadzącą "Hotel Paradise". Otrzymała nawet propozycję roli w kontrowersyjnej ekranizacji "365 dni" Blanki Lipińskiej, którą jednak odrzuciła.

Prywatnie Klaudia jest w szczęśliwym związku z Jacka Leszczyńskiego i mamą dwóch synów: 11-letniego Dawida i 6-letniego Jasia. Starszy z chłopców to owoc związku El Dursi z byłym partnerem, z którym rozstała się tuż po porodzie. Do tej pory celebrytka nie mówiła zbyt wiele o tej relacji, jednak postanowiła poruszyć temat w rozmowie z portalem Pomponik.

Klaudia El Dursi o ojcu pierwszego dziecka. Gwiazda "Hotelu Paradise" zaszła w ciążę w wieku 19 lat

Podczas odwiedzin w studio "Dzień Dobry TVN" Klaudia El Dursi wyznała, że pierwsza ciąża zaskoczyła ją. Jednak już w młodości marzyła o dziecku.

- Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem - stwierdziła. 

Z kolei w rozmowie z Pomponikiem prowadząca "Hotel Paradise" przyznała, że z ojcem swojego pierwszego dziecka ma doskonały kontakt i regularnie spędzają czas razem. Co więcej, Dawid nazywa tatą zarówno obecnego, jak i byłego ukochanego celebrytki.

- Uwielbiamy się, kochamy się […] musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy (...) Nie wyobrażam sobie czasu wolnego, bez niego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy wyjścia - czytamy.

Cieszy fakt, że między byłymi partnerami nie ma niepotrzebnej niechęci.