Zamknij

Klaudia El Dursi zachwyca w bikini. Zdjęcie w egzotycznym klimacie rozpaliło fanów [FOTO]

04.02.2021 18:54
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi pracuje na Zanzibarze na planie trzeciego sezonu programu "Hotel Paradise". Prowadząca show nie może narzekać na brak obowiązków, jednak znajduje czas także na spokojny relaks pod palmami. Ostatnie zdjęcia z egzotycznego kraju zachwyciły internautów.

Klaudia El Dursi wraz z ekipą "Hotelu Paradise" wybrała się na Zanzibar, gdzie jest kręcony kolejny sezon randkowego reality show. Modelka dobrze sprawdza się w roli prowadzącej, a jej program od pierwszej edycji przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Choć do tej pory zdjęcia do programu kręcone były w krajach azjatyckich, tym razem - z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzonych obotrzeń - przeniesiono je na wyspę w Afryce.

- Moim życiowym celem zawsze była jedna rzecz, czuć się szczęśliwą i wolną - napisała Klaudia El Dursi pod ostatnim zdjęciem z Zanzibaru. Modelka zapozowała w samym bikini, odsłaniając przed fanami smukłe, opalone ciało.

Zobacz także: Klaudia El Dursi w ogniu krytyki. Powtórzyła błąd Wieniawy? "Litości"

Klaudia El Dursi w bikini pod palmą [FOTO]

Zdjęcie Klaudii El Dursi w stroju kąpielowym błyskawicznie zwróciło uwagę internautów. Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów prowadzącej "Hotelu Paradise".

- Piękność.

- Boziu, jaka ty jesteś śliczna.

- Wow, wow, wow! Jak można być takim pięknym.

- Jak księżniczka - czytamy.

Wam też się podoba?