Zamknij

Burza o prawdziwy wiek Klaudii El Dursi. Gwiazda "Hotelu Paradise" nie mówi prawdy?

Judyta Wanicka
03.03.2020 12:09
Klaudia El Dursi
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi jest starsza niż twierdzi? Prawdziwy wiek prowadzącej show "Hotel Paradise" poróżnił internautów. Ile tak naprawdę ma lat Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi znowu wywołała burzę. Prowadząca reality show "Hotel Paradise" zdążyła już oberwać za pikantny taniec w bikini oraz słabe prowadzenie programu. Internautom nie spodobały się także jej zabawy ze słoniem na Bali, które uznano za wspierania haniebnego wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych. Teraz internautów podzielił urodzinowy post modelki, a konkretnie wiek, jaki sobie w nim przypisała.

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi zaniżyła swój wiek?

Klaudia El Dursi przyszła na świat 28 lutego 1989 roku. Kilka dni temu modelka obchodziła urodziny, do czego nawiązała w najnowszym wpisie na Instagramie.

Dziarskim krokiem w ten 31. rok - napisała pod zdjęciami.

Fani zapamiętali jednak, że w 2019 roku w "Top Model" Klaudia El Dursi przedstawiana była jako 30-latka. Powinna zatem skończyć 31 lat. Nieścisłość natychmiast postanowiono wytknąć gwieździe w komentarzach.

Chyba dziarskim krokiem w 32. rok, 31 lat właśnie ukończone - napisała jedna z fanek.

Dyskusja potoczyła się lawinowo. Część próbowała bronić wersji modelki, inni zaś sugerowali, że Klaudia El Dursi zaniżyła sobie wiek o rok.

Urodziny oznaczają ukończone 31 lat i wejście w 32. rok życia - prostuje internautka. 

Ale za miesiąc nadal będzie mieć 31 lat, ale + 1 miesiąc, więc można to rozumować jako: weszła "dziarskim krokiem" w 31. rok.

Znalazłam informację, że urodziła się 31 lat temu, wiec tyle lat ma już za sobą, dlatego nie może zaczynać 31. roku, tak dla ścisłości.

Może Klaudii chodziło o to, że zaczyna 31. rok życia, bo wchodzi w ten 31. rok życia. Dziwne gdyby obchodziła 31 lat, a napisała, że 32. To tak jakby nigdy nie miała 31... Zresztą chyba wiadomo, o co Klaudii chodzi. Zaczyna 31 lat i tyle - czytamy na Instagramie. 

Zagłosuj

Czy Klaudia El Dursi wygląda na swój wiek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw