Zamknij

Klaudia El Dursi zerwała kontakt z ojcem. Dlaczego nie rozmawiają ze sobą od 10 lat?

01.04.2021 13:18
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi opowiedziała o trudnych relacjach z ojcem. Prowadząca "Hotel Paradise" nie utrzymuje z nim kontaktu od 10 lat i twierdzi, że nie potrzebuje tej relacji. W przeszłości doszło bowiem do dramatycznego wydarzenia. 

Klaudia El Dursi prowadzi reality show "Hotel Paradiese" w TVN7. Jej popularność zaczęła się jednak od udziału w "Top Model". Atrakcyjna krawcowa z Bydgoszczy i mama dwójki dzieci zachwyciła jury oszałamiającą figurą i jako pierwsza w historii programu otrzymała Złoty Bilet. W programie padło pytanie o jej egzotyczną urodę. Klaudia wyznała wówczas, że jej tata pochodzi z Libii, lecz od dawna nie łączą ich bliskie relacje. Gwiazda "Top Model" opowiedziała wstrząsającą historię o tym, jak ociec uprowadził jej siostrę. 

Jak moja mama była ze mną w ciąży, to mój tata porwał moją siostrę. Tam kobieta nie ma żadnych praw. Jesteś własnością swojego męża - powiedziała o życiu w Libii. 

Mama Klaudii wyjechała do Afryki i odzyskała córkę. Mężczyzna odezwał się ponownie, gdy modelka była w liceum. Chciał, by córki przyjechały do Libii i poznały kandydatów na mężów. Jednak w całym przedsięwzięciu krył się podstęp.

Chciał nas normalnie sprzedać i to był mój ostatni kontakt z nim - wyznała El Dursi.

Klaudia El Dursi nie chce widzieć się z ojcem

Z biegiem czasu 32-letnia gwiazda "Hotelu Paradise" ochłonęła po dramatycznych przeżyciach i obecnie nie ma już żalu do ojca. 

Nie wspominam taty jakoś bardzo źle, bo tak naprawdę mało go pamiętam. Mam już do niego obojętny stosunek. Nie czuję żadnego żalu, złych emocji. Wychował mnie wspaniały ojczym z Polski i jestem mu wdzięczna za to, jaką kobietą dziś jestem - wyznała Klaudia El Dursi w rozmowie z "Faktem".

Niemniej modelka nie zabiega o odnowienie rodzinnych relacji. Ojciec parokrotnie próbował nawiązać z nią kontakt, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. 

Te próby się nie udały. Ostatni raz rozmawialiśmy ponad 10 lat temu. Ale tak naprawdę ja nie potrzebuję tego kontaktu, mam wspaniałą rodzinę i żyję tu i teraz - powiedziała gospodyni reality show. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET