Zamknij

Klaudia Halejcio bez makijażu. Internauci zachwyceni

Redakcja
31.10.2018 13:38
Klaudia Halejcio
fot. Instagram

Klaudia Halejcio zachwyca urodą. Młoda aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie bez makijażu i oczarowała fanów naturalną urodą.

Większość ludzi zwykle celebrytów widuje w ich "wyjściowej" wersji": w świetnej stylizacji, z mocnym makijażem i niekiedy w peruce. Dlatego też oglądanie znanej aktorki czy modelki bez make-upu jest rzadkością. Wiele gwiazd dostaje nawet w social mediach prośby od swoich fanów, by pokazały się w naturalnej odsłonie. Teraz swój wygląd bez makijażu pokazała Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio bez makijażu

Aktorka ta uważana jest za jedną z najpiękniejszych gwiazd młodego pokolenia w polskim show-biznesie. Gwiazda opublikowała fotki przed i po wykonaniu makijażu.

"Jak makijaż potrafi zmienić kobietę? O tym chyba doskonale wie każda z nas" - napisała.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z wyrazami zachwytu. Internautom bardzo przypadła do gustu naturalna Klaudia Halejcio, choć niektórzy zauważają, że aktorka ma "zrobione brwi". Poza tym przyznają, że "test gąbki" przeszłaby pomyślnie - w odróżnieniu od innych gwiazd, które prezentując swoje "naturalne oblicze" zapominały o rozświetlaczu, przedłużonych rzęsach czy błyszczyku na ustach.

"Super ze w ogóle pokazujesz się bez makijażu, no nie każda aktorka to robi raczej ukrywają naturalność. Wielki szacunek za to kochana... Jesteś piękna i cudowną kobieta" - piszą internauci.

Pod zdjęciem Halejcio wypowiedziała się nawet Grażyna Wolszczak, która przyznała, że obie wersje są piękne. Jednak internauci przede wszystkim skłaniali się ku temu, że młoda aktorka wygląda bez makijażu korzystniej.

"Makijaż w Twoim przypadku jest tylko dodatkiem lub uzupełnieniem całości. Świetnie wyglądasz, naturalnie i świeżo".

"Bez makijażu piękna" - zachwycają się komentujący.

RadioZET.pl/SA