Zamknij

Klaudia Halejcio dumnie prezentuje ciążowe krągłości. "Dwa tygodnie temu brzuszek był płaski"

26.02.2021 18:05
Klaudia Halejcio
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Klaudia Halejcio wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. 30-letnia aktorka nie kryje dumy i radości z wejścia w nową rolą. Chętnie eksponuje też ciążowe kształty na Instagramie. Na najnowszym zdjęciu podkreśliła ciążowy brzuch dopasowaną sukienką. "Rośniemy" - napisała uradowana.

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar, już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka nie ukrywa podekscytowania z  wejścia w nową rolę i z dumą prezentuje zaokrąglone kształty. Na najnowszym zdjęciu podkreśliła ciążowy brzuch dopasowaną sukienką. Gwiazda nie może się nadziwić, w jak szybkim tempie rozwija się dziecko.

Zobacz też: Klaudia Halejcio ogłosiła radosną wieść. "Na tę rolę czekałam całe życie"

Klaudia Halejcio dumnie prezentuje ciążowe krągłości. "Dwa tygodnie temu brzuszek był płaski"

"Rośniemy! Kiedy to się stało? Jeszcze 2 tygodnie temu mój brzuszek był praktycznie płaski. Po pierwszej euforii związanej z wiadomością o zajściu w ciążę niemal każdego dnia sprawdzałam, czy coś się powiększa. Nie mogłam się przez tyle miesięcy doczekać, kiedy z dumą zacznę wypinać mój ciążowy brzuszek. To niesamowite, że wyszedł dosłownie w parę dni"  - napisała uradowana Halejcio.

Fani jak zwykle rozpływali się nad wyglądem Klaudii w komentarzach. Jedna z fanek zapytała, w którym tygodniu ciąży jest Klaudia. "25 tydzień"- odpisała jej celebrytka. Klaudia Halejcio wiadomością o ciąży podzieliła się z fanami w święto zakochanych - 14 lutego. Ojcem dziecka jest partner aktorki -Oskar.

Warto dodać, że w polskim show-biznesie na dobre rozszalał się baby boom. Swoje pociechy przywitają niebawem m.in. Agnieszka Kaczorowska, Ida Nowakowska, Agnieszka Włodarczyk oraz Ania Starmach.