Zamknij

Klaudia Halejcio ma nowego chłopaka. Fani są bezlitośni [FOTO]

18.09.2020 19:14
Klaudia Halejcio
fot. Tricolors/East News

Klaudia Halejcio ma nowego chłopaka. 30-letnia gwiazda pokazała ukochanego na Instagramie. I choć nie zabrakło ciepłych komentarzy, Klaudii dostało się od internautów za... zbyt szybkie zmienianie partnerów.

Klaudia Halejcio znów jest zakochana. 30-letnia aktorka pokazała na Instagramie nową miłość. Razem z ukochanym wybrała się do pięknej Grecji. Na najnowszych zdjęciach nie szczędzą sobie czułości i widać, że są bardzo szczęśliwi. "W błogim spokoju napawamy się pięknym zachodem słońca. Takie chwile warto zapamiętać” - napisała na Instagramie.

Nie wszystkim fanom taki widok przypadł do gustu. Niektórzy dali do zrozumienia, że nie nadążają za nowymi partnerami gwiazdy. "To już ktoś nowy? Nie nadążam", "a jeszcze zima w Zakopanem z innym partnerem", "nie przywiązujcie się do tego widoku, bo za chwilę znów może być inny" - komentowali złośliwie internauci. 

Klaudia Halejcio pokazała nowego partnera. Fani podzieleni [FOTO]

Klaudia Halejcio jeszcze do niedawna związana była z przystojnym prawnikiem Jackiem. Związek nie przetrwał próby czasu i pod koniec ubiegłego roku para rozstała się. Również w życiu zawodowym Klaudia nie może narzekać.

Fani aktorki już niedługo będą mogli zobaczyć ją na dużym ekranie w filmie "Gierek".

 "W filmie gram sekretarkę I sekretarza. To ciekawa postać. Podczas jednej ze scen będę miała za zadanie uwieść pewnego generała. Ale na razie tylko tyle mogę zdradzić" - mówiła Klaudia Halejcio w rozmowie z "Faktem".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl