Zamknij

Klaudia Halejcio ostro o byłym partnerze. "Wypruł mi flaki, drań"

18.10.2021 08:09
Klaudia Halejcio
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Klaudia Halejcio jest szczęśliwą mamą i partnerką przedsiębiorcy Oskara Wojciechowskiego. Gwiazda na swoim koncie ma kilka związków, a o jednym z nich opowiedziała w rozmowie z Żurnalistą. Aktorka nie przebierała w słowach.

Klaudia Halejcio od jakiegoś czasu układa sobie życie z przedsiębiorcą Oskarem Wojciechowskim. Para niedawno doczekała się dziecka - córeczki Nel. Wcześniej Halejcio była w kilku związkach, m.in. z Tomaszem Barańskim. Para poznała się na planie "Tańca z gwiazdami" i wydawać się mogło, że tworzą zagrany duet. Byli nawet zaręczeni, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu i w 2016 roku rozstali się.

Zobacz też:  Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu. "Moje ciało tyle wytrzymało" [FOTO]

Klaudia Halejcio ostro o byłym partnerze. "Wypruł mi flaki, drań"

Halejcio w najnowszej rozmowie wspomina, że w przeszłości była z osobą chorą. Mimo udzielonego mu wsparcia partner potraktował Klaudię bardzo podle. Celebrytka wyznała, że długo musiała wychodzić na prostą po tym związku.

"Miałam też taki bardzo trudny związek. Byłam z osobą, która była chora i wydawało mi się, że taką mam misję, że mam pomóc. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Z czegoś rezygnowałam kosztem siebie, żeby pomóc tej drugiej osobie, a okazało się, w perspektywie czasu, że nie była warta tego wszystkiego i bardzo mnie oszukała. Miałam parę zawodów w swoim życiu, z których ciężko mi się było podnieść" - wspominała Klaudia.

Gwiazda dodała, że w kolejnych związkach ciężko było się jej otworzyć.

"Potem długo nie byłam w stanie się otworzyć i do tej pory, po tamtym ciężkim związku, wiesz, pojawił się dłuższy związek, w którym bardzo długo się otwierałam i nawet teraz w związku, w którym jestem, Oskar mi powiedział, że potrzebuję sporo czasu, żeby oddać kawałek serca, ale jak już je oddaje, to oddaje się w całości. Po tamtym związku byłam naprawdę załamana, była rozszarpana każda moja cząstka. Wypluł mi flaki, drań" - wyznała Halejcio.

Nie jest tajemnicą, że w 2014 roku u Tomasza Barańskiego zdiagnozowano nowotwór nerki, który na szczęście udało mu się pokonać.