Zamknij

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu. "Moje ciało tyle wytrzymało" [FOTO]

18.06.2021 11:34
Klaudia Halejcio
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą wyczekanej córeczki. Gwiazda na swoim Instagramie dokumentuje piękne chwile z córeczką, ale pokazuje też macierzyństwo bez lukru. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pokazała bliznę po cesarskim cięciu.

Klaudia Halejcio na początku czerwca po raz pierwszy została mamą. Gwiazda razem ze swoim partnerem Oskarem przywitała na świecie córeczkę. Klaudia jest podekscytowana nową rolą, a na Instagramie chętnie dokumentuje chwile spędzone z maleństwem. Halejcio nie zamierza jednak być fit, idealną mamą. Ostatnio aktorka pokazała swoje ciało, które sporo przeszło po porodzie.

Zobacz też: Klaudia Halejcio urodziła. Pokazała urocze nagranie ze szpitala [WIDEO]

Na Instagramie aktorka zamieściła zdjęcie, na którym widać bliznę po cesarskim cięciu. We wpisie nawiązała do najnowszej piosenki Ewy Farnej.

"Moje ciało tyle wytrzymało" - napisała Halejcio.

Fani docenili szczerość Klaudii w komentarzach. "Silna. Piękna. Inspirująca" - napisała Patricia Kazadi. "To najpiękniejsze zdjęcie, jakie w ostatnim czasie widziałam. Wyraża więcej, niż tysiąc słów", "kobiety to super bohaterki", "zakochałam się w tym zdjęciu. Moje ciało wytrzymało tyle samo, dwa razy" - piszą fanki Halejcio.

Klaudia Halejcio swoją córeczkę przywitała na świecie 2 czerwca. Dziewczynce dała na imię Nel. Przez okres ciąży aktorka chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

"Czeka mnie najpiękniejsza rola. Będę mamą. To największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa. Obiecałam Oskarowi, że nie będę się wzruszać, bo jak zawsze o tym mówię, to się wzruszam" - pisała na Instagramie jakiś czas temu Halejcio.