Zamknij

Klaudia Halejcio rezygnuje z pracy dla miłości?

Redakcja
18.01.2018 15:15
Klaudia Halejcio
fot. Instagram

Ostatnie dni minionego roku i początek obecnego Klaudia Halejcio spędziła na Zanzibarze, gdzie wypoczywała i relaksowała się po aktywnym, pełnym wyzwań okresie. Jakie są teraz jej plany? Wygląda na to, że młoda aktorka zamierza skupić się na swoim związku.

Kariera Klaudii Halejcio zdecydowanie coraz bardziej kwitnie. Aktorka niedawno ładowała bateria na Zanzibarze i wszystko wskazywało na to, że zamierza po powrocie rzucić się w wir pracy. Tymczasem, jak informuje magazyn "Gwiazdy" ("Fakt"), Halejcio zrezygnowała z pracy w "Pierwszej miłości" i zdecydowała się na przerwę w aktorstwie ze względu na swojego partnera.

Poprzedni związek z Tomaszem Barańskim zakończył się przez brak czasu, a aktorka bardzo przeżyła to rozstanie. Teraz nie chce popełniać już tych samych błędów i zamierza bardziej skoncentrować się na miłości.

Jak zdradza anonimowa koleżanka gwiazdy, Klaudia jest gotowa zaryzykować karierę dla dobra związku. Przestała też tak bardzo obnosić się ze swoim prywatnym życiem. "Chłopak postawił jej ultimatum. Miał dosyć, że ciągle była na planie albo lansowała się na czerwonych dywanach i w ogóle nie miała dla niego czasu" - cytują "Gwiazdy". Co zatem dalej z jej karierą aktorską? Podobno gwiazda liczy, że za jakiś czas wszystko się ułoży i partner nie będzie widział przeszkód w jej powrocie do pracy.

RadioZET.pl/Gwiazdy(Fakt)/SA