Zamknij

Klaudia Halejcio urodziła. Pokazała urocze nagranie ze szpitala [WIDEO]

07.06.2021 22:23
Klaudia Halejcio
fot. TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio urodziła. Aktorka pokazała w sieci pierwsze wideo nagrane jeszcze w szpitalu. Młoda mama zachwyciła internautów dobrym nastojem i formą tuż po porodzie. Okazuje się, że wyczekiwana córeczka przyszła na świat już kilka dni temu. Gwiazda poinformowała o narodzinach dopiero teraz.

Klaudia Halejcio urodziła i właśnie pochwaliła się tą nowiną w sieci. Na Instagramie aktorki pojawiło się krótkie wideo, na którym widać nie tylko świeżo upieczoną mamę, ale także córeczkę. Halejcio, tak jak to miała ostatnio w zwyczaju, na filmie tańczy i się wygłupia, popychając obok siebie szpitalne łóżeczko, w którym leży malutka córeczka.

Zaledwie przed tygodniem aktorka informowała, że ona i jej partner przeżyli stresujące chwile, kiedy zdawało się, że dziecko pcha się na świat nieco przed terminem. Wtedy jednak był to fałszywy alarm. Mimo to, na wszelki wypadek na długi weekend para została w pobliżu domu, by w razie potrzeby móc szybko jechać na porodówkę. Widać jednak, że maleństwo nie chciało już czekać do weekendu i pojawiło się na świecie w środę, 2 czerwca.

Zobacz także: Kate i William zachwyceni narodzinami córki Meghan Markle i Harry'ego. "Gratulujemy"

Klaudia Halejcio urodziła. Pierwsze nagranie ze szpitala

Fanki Klaudii Halejcio przez cały czas komplementowały aktorkę, że udaje się jej przejść ciążę w tak świetnej formie. Ona sama jednak przyznała niedawno, że już chciałaby, żeby ten okres wyczekiwania się skończył. I się doczekała. Na pierwszym nagraniu, które przygotowała dla fanów jeszcze na sali szpitalnej, widzimy uśmiechniętą, szalejącą w tańcu mamę.

Pod materiałem posypały się gratulacje zarówno od fanów, jak i osób z branży. Miłe słowa od siebie przekazali m.in. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, Maja Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion, Anna Mucha, Joanna Moro, Kasia Cichopek, Łukasz Płoszajski, a także Zofia Zborowska, która również oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Przyłączamy się do życzeń i witamy maleństwo na świecie.