Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Klaudia Halejcio zmieniła kolor włosów. Gwiazda już nie jest brunetką

22.03.2019 16:33

Klaudia Halejcio na wiosnę postanowiła odświeżyć kolor włosów. Gwiazda nie jest już brunetką. 28-letnia aktorka postawiła na rudy kolor.

Klaudia Halejcio zmieniła kolor włosów fot. Instagram.,com/ Klaudia Haljecio

Klaudia Halejcio zaszalała z kolorem na wiosnę

Klaudia Halejcio zaszalała z fryzurą. Aktorka, która jeszcze niedawno była brunetką zaszalała z kolorem i postawiła na sexy rudości. Jak napisała na Instagramie, skłoniła ją do tego rozpoczynająca się wiosna.

Nie tylko kalendarz przypominał mi o nadejściu wiosny, ale i pierwsze porządne promienie słoneczne wpadające przez okno do mojego domu" - napisała aktorka. Internauci w komentarzach wielokrotnie podkreślali, że zmiana jest jak najbardziej na plus. Fani Klaudii zauważyli podobieństwo aktorki do Evy Longorii. "O jeju jaka Ty jesteś podobna na tym zdjęciu do Evy Longoria. Piękna"- napisała jedna z fanek.

Klaudia Halejcio w "Dance, Dance, Dance"

Klaudia Halejcio dała się ostatnio poznać widzom jako uczestniczka programu TVP "Dance, Dance, Dance", w którym odtwarzała razem z Pauliną Krupińską w duecie choreografie ze znanych teledysków. W trzecim odcinku zaprezentowały widzom choreografię z klipu "Beautiful Liar" Shakiry i Beonce. Gwiazdy pożegnały się z programem, a wygraną w wysokości 10 tysięcy złotych uczestniczki przekazały na rzecz Stowarzyszenia Maki Bracia Ubogich.

Zagłosuj

Planujesz zmienić fryzurę na wiosnę?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń