Zamknij

Kocham Dwójkę: nowe show TVP z gwiazdami "M jak Miłość"

28.10.2020 19:13
Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski
fot. Piotr Molecki/East News

Telewizja Polska zaprosiła widzów na nowy teleturniej, który ma być ramówkowym hitem. W "Kocham Dwójkę" zobaczymy między innymi gwiazdy znane z "M jak Miłość". Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek jubileuszowego show TVP2?

Telewizja Polska niezmiennie stara się poszerzać ramówkę, by utrzymać przed ekranami swoich wielbicieli i zyskać nowych. W ostatnich latach doskonale poradziły sobie randkowe formaty "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości", których gospodynią jest Marta Manowska. Choć ciężko w to uwierzyć, TVP2 towarzyszy widzom od 1970 roku, co oznacza, że właśnie obchodzi jubileusz 50 lat działalności. Początkowo "Dwójka" miała jedynie uzupełniać ramówkę TVP, z czasem jednak stała się równorzędnym kanałem. Z okazji jubileuszu stacja zdecydowała się na emisję specjalnego programu, w którym zobaczymy śmietankę gwiazd, które na co dzień możemy oglądać między innymi w "M jak Miłość".

ZOBACZ TAKŻE:  The Voice Kids: nie żyje 16-letnia uczestniczka. Przegrała walkę z chorobą  

Kocham Dwójkę: gwiazdy "M jak Miłość"  w nowym programie TVP

Telewizja Polska zapowiedziała niespodziankę z okazji 50 lat działalności "Dwójki". Pięć dekad stacji, najważniejsze momenty i hity stacji przypomni teleturniej "Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz". W każdym z odcinków rywalizować będą drużyny walczące o nagrodę pieniężną, którą będą mogły przekazać na cel charytatywny. Planowany jest także występ muzyczny.

Widzów przed ekrany ma przyciągnąć nie tylko nostalgia i ciekawostki z historii TVP2, ale także zaproszeni gości. Wśród uczestników teleturnieju znajdą się między innymi gwiazdy, które widzowie pokochali za role w " M jak Miłość" oraz gospodarzy innych popularnych teleturniejów. Jak informuje "Super Express", w grze wezmą udział także gwiazdy disco polo.

Pierwszy odcinek "Kocham Dwójkę" zobaczymy w sobotę 7 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. Zmierzą się dwie drużyny, "M jak Miłość" reprezentować będą Teresa Lipowska i Mikołaj Roznerski prowadzeni przez Macieja Kurzajewskiego, a drużynę teleturniejów Karol Strasburger i Norbi, których poprowadzi Marzena Rogalska. O muzyczną oprawę zadba Anna Jurksztowicz oraz Urszula.