Zamknij

Kolejna aktorka odchodzi z „M jak miłość”

Redakcja
13.09.2018 13:56
Tamara Arciuch M jak miłość
fot. Instagram

Aktorka Tamara Arciuch poinformowała, że odchodzi z „M jak miłość”. Dlaczego zdecydowała się rozstać z serialem?

Od dłuższego czasu Tamara Arciuch właściwie nie pojawiała się na planie. Już prawie dwa lata mijają, od kiedy urodziła dziecko i od tamtej pory tylko sporadycznie występowała w serialu. Grana przez nią bohaterka, serialowa Anna, wyjechała do Francji i tylko na kilka odcinków wróciła do Grabiny. Nie zanosiło się na powrót Arciuch. Teraz aktorka zdradziła, że postanowiła ostatecznie zrezygnować ze swojej roli w „M jak miłość”.

Tamara Arciuch: dlaczego odchodzi z „M jak miłość”?

Zobacz także

W social mediach aktorka zamieściła wpis, w którym wspomina, dlaczego podjęła taką decyzję. Emocjonalny komentarz aktorki dotyczy przede wszystkim jej córeczki i tego, jak bardzo jest ważne poświęcanie czasu dzieciom. Gwiazda prezentuje zdjęcie z maleństwem i wyjaśnia, że zrezygnowała właśnie dlatego, że chciała spędzać więcej czasu z córką. Porusza przy tym ważny problem.

„Na razie jest malutka. Spędzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100%. Zrezygnowałam z pracy by patrzeć na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy też będę – mimo zmęczenia – poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też. Pamiętajcie o tym, by nie stracić kontaktu z dziećmi. A Wy młodziaki pamiętajcie, że Wasze zachowanie, to jak traktujecie siebie nawzajem tez jest bardzo ważne. Obserwujcie się. Bądźcie empatyczni. Zmieńmy polskie statystyki, które dają Polsce 2 miejsce w liczbie samobójstw wśród dzieci i nastolatków. Jeden dzień wart całe życie” – apeluje Arciuch.

Przyłączamy się do apelu, choć fani „M jak miłość” nie będą zbyt zachwyceni.

RadioZET.pl/SA