Zamknij

Kolejna ciąża w rodzinie Lewandowskich? Znajomi winszują syna

Judyta Wanicka
10.02.2020 15:04
Anna i Robert Lewandowscy z Klarą
fot. Instagram:@_rl9

Siostra Lewandowskiego jest w ciąży - informuje jeden z portali. Milena Lewandowska-Miros jeszcze nie potwierdziła tej informacji, ale pod urodzinowym postem znajomi życzą jej "zdrowego syna".

Anna Lewandowska jest w 7. miesiącu ciąży i już niedługo urodzi Robertowi drugie dziecko. To jednak niejedyna ciąża w rodzinie Lewandowskich. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, również siostra Roberta zostanie mamą. Milena Lewandowska-Miros niedawno przyjmowała życzenia urodzinowe na Instagramie. W komentarzach pojawiło się mnóstwo miłych słów, ale uwagę zwracają życzenia "zdrowego syna".

Siostra Roberta Lewandowskiego jest w ciąży?

8 lutego Milena Lewandowska-Miros skończyła 35 lat. Z tej okazji jej słynny brat opublikował wspólne zdjęcie i złożył solenizantce życzenia. Na swoim profilu 35-latka pozuje z wielkim bukietem kwiatów. Nie widać spod niego brzuszka, ale - jeśli wierzyć informacjom przekazanym przez portal Pudelek - siostra Roberta właśnie spodziewa się drugiego dziecka.

Sama zainteresowana na razie nie potwierdziła informacji o ciąży. Niemniej intrygująco brzmią życzenia jednej z internautek, która zdradziła, że Milena spodziewa się syna.

Zdrowego syna - napisała internautka. 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Pomyślnego rozwiązania - padło w innym komentarzu. 

Solenizantka jednak nie odniosła się do tych życzeń. Milena Lewandowska jest starsza od Roberta o trzy lata i również ma na koncie sukcesy w sporcie. Była zawodniczką w siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej. W 2014 roku wyszła za mąż i urodziła syna - Leona.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw