Zamknij

Kolejna gwiazda dementuje romans z Wojewódzkim

Redakcja
07.11.2018 15:01
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska wymieniona została w autobiografii Kuby Wojewódzkiego, gdzie dziennikarz opisuje m.in. swoje relacje z różnymi gwiazdami. Czy rzeczywiście byli ze sobą blisko? Aktorka skomentowała rzekomy romans.

Niedawno ukazała się autobiografia Kuby Wojewódzkiego, w której nie mogło zabraknąć wielu pikantnych szczegółów z życia dziennikarza. Ujawnił, z kim romansował, a na liście znalazła się m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka postanowiła odnieść się do słów, które Wojewódzki zawarł w autobiografii.

Marta Żmuda Trzebiatowska o romansie z Wojewódzkim

Przypomnijmy, że napisał o niej, że już od pierwszej rozmowy telefonicznej czuł, że „namiętność szturmuje już drzwi”. Wygląda jednak na to, że Żmuda Trzebiatowska tej namiętności nie czuła. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post aktorka wspomniała, jaka była jej reakcja, kiedy dowiedziała się o swoim romansie z „Królem TVN-u”.

„Zareagowałam z dużym uśmiechem. To było tak dawno temu, że naprawdę zatarło się już w mojej pamięci” – powiedziała. Wyjaśniła, że trudno to wszystko nazwać romansem.

„Pamiętam, że spotkaliśmy się i Kuba próbował mnie namówić na udział w swoim programie. Nie pojawiłam się do dnia dzisiejszego. Długo namawiał, ale te spotkania, ja bym ich nie określiła »romansem«, jak to media zrobiły w nagłówkach, uważam, że jest to duża przesada. Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył” – skwitowała.

W swojej książce Wojewódzki wspomniał też o relacjach m.in. z Agnieszką Kaczorowską oraz Mają Sablewską. Kaczorowska także już skomentowała sensacje Wojewódzkiego. „Słabe to jest” – przyznała.

Zobacz także

RadioZET.pl/SA