Zamknij

Kolejna gwiazda odchodzi z „M jak miłość”? Wkrótce pojawi się w konkurencyjnym serialu

Judyta Wanicka
18.09.2019 17:26
Monika Mielnicka
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Monika Mielnicka znana z roli Lilki Banach w serialu „M jak miłość” dostała rolę w serialu „Na Wspólnej”. 19-latka zagra w nim Polę, uczennicę ze szkoły Danki Zimińskiej. Czy przejście do konkurencyjnego serialu oznacza koniec jej udziału w „M jak miłość”?

Monika Mielnicka zdobyła popularność dzięki roli Lilki Banach w serialu „M jak miłość”. 19-latka zadebiutowała w telenoweli w październiku zeszłego roku jako dziewczyna Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała). Do tej pory jej wątek rozwijał się wyjątkowo ciekawie. Lilka do tego stopnia rozpaliła serce młodziutkiego syna Hanki i Kacpra, że chłopak postanowił wyprowadzić się z domu ojca i pozostać w Grabinie. Niestety burzliwy romans może wkrótce dobiec końca. Jak informuje „Świat seriali”, wcielająca się w postać Lilki Monika Mielnicka przyjęła rolę w konkurencyjnym serialu.

Monika Mielnicka odejdzie z „M jak Miłość”?

Serialowa dziewczyna Mateusza Mostowiaka może wkrótce zniknąć z ekranu Dwójki. Wszystko za sprawą nowej roli w serialu „Na Wspólnej”. „Świat seriali” podaje, że 19-letnia Monika Mielnicka wkrótce wcieli się w rolę Poli Kamińskiej, uczennicy ze szkoły Danki Zimińskiej (Lucyna Malec). Jak wiadomo, telenowela emitowana jest w konkurencyjnej stacji.

Czy młoda aktorka znajdzie czas na granie w dwóch serialach jednocześnie, a przede wszystkim jak zareaguje na to produkcja „M jak miłość”? Nie wiadomo na razie, w jakim stopniu rozwojowy będzie wątek Poli w „Na Wspólnej”, ale w „M jak miłość” bohaterkę Moniki Mielnickiej czeka sporo przygód. Niewykluczone, że młoda gwiazda wkrótce będzie musiała wybrać, w której telenoweli zostać na stałe. Odcinki „Na Wspólnej” z Moniką Mielnicką w roli Poli Kamińską będzie można oglądać od października 2019.

Zagłosuj

Który serial wolisz:

Liczba głosów:

RadioZET.pl.jw