Zamknij

Kolejna książka autorki „50 twarzy Greya”. O czym opowie „The Mister”? [DATA PREMIERY]

Redakcja
30.01.2019 10:38
Kolejna książka autorki „50 twarzy Greya”. O czym opowie „The Mister”? [DATA PREMIERY]
fot. Instagram:@erikaljames

E.L. James, autorka bestsellerowej powieści „50 twarzy Greya”, powraca z nową powieścią, która ma być „Kopciuszkiem na miarę XXI wieku”. Czy „The Mister” powtórzy sukces erotycznego romansu z 2011 roku?

50 twarzy Greya” to wydana w 2011 roku powieść erotyczna, która odniosła spektakularny sukces. Napisana przez brytyjską autorkę E.L. James historia o romantyczno-seksualnej relacji przystojnego bogacza o skłonnościach sadomasochistyczncyh i młodej dziennikarki okazała się światowym bestsellerem. Choć wielu krytyków zarzucało tytułowi miałką fabułę i słabo zarysowanych bohaterów, osiągnął on rekordowe wyniki sprzedaży. W 2012 roku internetowa księgarnia Amazon ogłosiła, że „50 twarzy Greya” sprzedało się lepiej niż ostatnia książka z serii o Harrym Potterze. W 2012 ukazała się również kontynuacja „Ciemniejsza strona Greya”, a w 2013Nowe oblicze Greya”. Łącznie trylogia sprzedała się w na całym świecie w około 150 milionach egzemplarzy, a filmowe adaptacje z Jamiem Dornanem i Dakotą Johnson biły rekordy oglądalności.

ZOBACZ: "365 dni" Blanki Lipińskiej. To polska wersja "50 twarzy Greya"?

The Mister
fot. Instagram:@erikaljames

Nowa książka autorki „50 twarzy Greya”

Fanów powieści E.L. James z pewnością ucieszy fakt, że autorka powraca z nową powieścią. „The Mister” to ponownie erotyczna historia miłosna, wydaje się jednak, że tym razem pisarka uderza w nieco mniej kontrowersyjne tony. Głównym bohaterem nie będzie Christian Grey, ale wywodzący się z arystokratycznej rodziny Maxim Trevelyan. Jego losy splotą się z piękną i utalentowaną Alessią Demachi. Jak zdradza sama autorka:

– Jestem niesamowicie podekscytowana, że w końcu pokażę światu ten namiętny romans. To opowieść o Kopciuszku na miarę XXI wieku. Maxim i Alessia poprowadzili mnie przez fascynującą podróż. Mam nadzieję, że czytelnicy zostaną zaciekawieni ich ekscytującą i zmysłową historią, tak jak ja podczas pisania i że podobnie jak ja, pokochają ich.

"50 Twarzy Greya": Dakota Johnson spodziewa się dziecka

O tym, czy tytuł powtórzy spektakularny sukces „Greya”, przekonamy się już niedługo. Premiera „The Mister” zapowiedziana została na 16 kwietnia 2019 roku.

RadioZET.pl/MF