Zamknij

Kolejne dziecko w rodzinie królewskiej? Brytyjskie media o ciąży księżniczki Eugenii

Redakcja
18.01.2019 10:31
Kolejne dziecko w rodzinie królewskiej? Brytyjskie media o ciąży księżniczki Eugenii
fot. Instagram:@princesseugenie

Według brytyjskich mediów rodzina królewska doczeka się kolejnego potomka. Cały świat czeka na narodziny pierwszego dziecka księcia Harry'ego i księżnej Meghan, tymczasem w 2019 roku ma także przyjść na świat potomek wnuczki królowej Elżbiety II.

Brytyjska rodzina królewska jest popularna nie tylko w Wielkiej Brytanii. Cały świat z niecierpliwością czeka na każdą informację dotyczącą dynastii. Największe emocje budzą jednak każde narodziny „royal baby”, czyli nowego członka rodziny. Media prześcigają się w odkrywaniu kolejnych informacji na ten temat. We wtorek informowaliśmy, że wyczekiwane dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Tymczasem brytyjskie portale informują, że w 2019 roku prawdopodobnie powitamy również kolejne królewskie dziecko.

ZOBACZ: Meghan Markle ujawniła szczegóły ciąży. Kiedy przyjdzie na świat jej dziecko?

EN_00199253_0012
fot. EAST NEWS

Księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Według brytyjskich mediów o dziecko starają się księżniczka Eugenia oraz Jack Broosbank. Eugenia jest wnuczką królowej Elżbiety II i jest dziewiąta w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Żoną Broosbanka, ambasadora marki Casamogos Tequilla, jest od 12 października 2018 roku. Niepisana zasada dworu mówi, że para młoda kilka miesięcy po ślubie powinna rozpocząć starania o dziecko. Według mediów Eugenia i Jack ogłoszą światu radosną nowinę już niebawem. Według bukmacherów nowy członek rodziny królewskiej może przyjść na świat jeszcze w 2019 roku. Dwójka „royal babies” jednego roku to wspaniała informacja dla brytyjskiego dworu, ale przede wszystkim dla królowej. Elżbieta II zostałaby prababcią.

Jak do tej pory Pałac Kensington nie potwierdził medialnych doniesień.

ZOBACZ TEŻ: Książę Karol jest gejem? Brytyjska prasa przypomina skandalizujące informacje

RadioZET.pl/MF