Zamknij

Kolejne "royal baby" w drodze. Jest oficjalny komunikat o ciąży księżnej

Maciej Friedrich
09.12.2019 18:56
Kolejne "royal baby" w drodze. Jest oficjalny komunikat o ciąży księżnej
fot. Marek Durajczyk/REPORTER/EAST NEWS

Na świecie powitamy kolejne "royal baby", czyli potomka należącego do rodziny królewskiej. Tym razem dziecka spodziewają się księżna Stefania i książę Wilhelm, członkowie monarchii Luksemburga. 

Brytyjska rodzina królewska to jeden z najpopularniejszych tematów, o których możemy przeczytać w światowych mediach. Choć w życiu monarchii nie brakuje kontrowersji i skandali, zdecydowanie największym wydarzeniem jest przyjście na świat kolejnego "royal baby". W styczniu pojawiły się plotki o czwartej ciąży księżnej Kate, tymczasem potwierdzone zostało, że inna książęca para spodziewa się potomka. 

Księżna Stefania jest w ciąży. Nowe royal baby w rodzinie królewskiej

Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejny potomek rodziny królewskiej, tym razem w Luksemburgu. Szczęśliwymi rodzicami zostaną księżna Stefania i książę Wilhelm. Ciąża została potwierdzona w oficjalnym oświadczeniu. 

Ich Królewskie Wysokości, Wielki Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają, że Dziedziczny Wielki Książę i Księżna oczekują pierwszego dziecka. Przyjdzie ono na świat w maju. Wielki Książę i Księżna, a także członkowie obu rodzin są zachwyceni wiadomością i nie mogą być bardziej szczęśliwi - czytamy. 

Nie zdradzono jeszcze płci nowego "royal baby". Książęca para pobrała się w październiku 2012 roku. Książę Wilhelm jest następcą tronu Luksemburga.

RadioZET.pl/MF