Zamknij

Kolejne zdjęcie syna Marty Kaczyńskiej? Ewa Dubieniecka opublikowała uroczą fotografię

Redakcja
23.10.2018 10:53
Kolejne zdjęcie syna Marty Kaczyńskiej? Ewa Dubieniecka opublikowała uroczą fotografię
fot. Tomasz Kawka/East News

W sierpniu tego roku Marta Kaczyńska po raz kolejny została mamą. Na świat przyszedł Aleksander, pierwszy owoc związku Kaczyńskiej z Piotrem Zielińskim. Para bardzo pilnowała, by w sieci nie pojawiły się zdjęcia potomka. Jednak córki prawniczki z poprzedniego związku nie mogły nie pochwalić się bratem.

28 lipca 2018 roku córka śp. Marii i Lecha Kaczyńskich po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Po nieudanych małżeństwach z Piotrem Smuniewskim i Marcinem Dubienieckim Kaczyńska postanowiła ułożyć sobie życie u boku Piotra Zielińskiego. W trakcie ceremonii Marta była już w zaawansowanej ciąży. Niedługo potem na świecie pojawił się syn pary, Aleksander. Prawniczka ma również dwie córki, Ewę i Martynę, które są owocem związku z Dubienieckim.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński
fot. Piotr Zagiell/East News

Zdjęcie syna Marty Kaczyńskiej wyciekło do sieci?

Marta Kaczyńska bardzo stara się chronić prywatność swoją i swojej rodziny. Dotyczy to również wizerunku jej synka. Nawet jeśli fotografom udało się uchwycić ją podczas spaceru z Aleksandrem, ten był dokładnie zasłonięty. Najwyraźniej prawniczka nie życzy sobie, by zdjęcia tak młodego potomka wzbudzały sensację.

Jednak pomimo usilnych starań po narodzinach czujni internauci mogli zobaczyć małego Aleksandra. Zdjęcie syna Kaczyńskiej opublikowała w sieci jej starsza córka Ewa. Fotografia szybko jednak zniknęła wraz z całym jej profilem. 

Ewa Dubieniecka pojawiła się na Instagramie ponownie i dzieli się z obserwatorami swoim prywatnym życiem. Uwagę internautów przykuło zdjęcie, które opublikowała w zeszłą środę. Widzimy na nim między innymi pamiętnik, który prowadzi. Na jednej ze stron widać wklejone zdjęcie, na którym Ewa pozuje z małym dzieckiem. Internet szybko obiegła informacja, że malec to właśnie Aleksander. Jeśli to prawda, to publikacja zdjęcia z bratem raczej nie spodoba się Marcie Kaczyńskiej. Miejmy nadzieję, że urocza fotografia nie zniknie z sieci.

RadioZET.pl/MF