Zamknij

Pudelek: Kolejne zmiany w "Pytaniu na Śniadanie". Będzie nowa prowadząca? Pada jedno nazwisko

30.11.2020 18:39
Pytanie na Śniadanie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kolejne zmiany w "Pytaniu na Śniadanie" - informuje serwis "Pudelek". W programie TVP pojawić się ma nowa prowadząca. Pada jedno nazwisko.

"Pytanie na Śniadanie" przechodzi w ostatnim czasie duże zawirowania, związane ze zmianami wśród prowadzących. Najpierw z programem pożegnała się ulubienica widzów - Marcelina Zawadzka. Była Miss Polonia została oskarżona o oszustwa skarbowe - fałszowanie faktur, czy pranie brudnych pieniędzy. Kiedy odeszła ze śniadaniówki, zastąpiła ją Małgorzata Opczowska. Ta spotkała się początkowo z dość chłodnym przyjęciem.

Ale zmian było więcej: pojawiła się Katarzyna Cichopek, odszedł Tomasz Wolny, a potem na prośbę widzów wrócił Robert El Gendy. Wygląda na to, że to nie koniec zmian. "Pudelek" informuje, powołując się na swoje źródło, że już niebawem widzowie zobaczą w programie kolejną osobę.

Zobacz także: Pytanie na Śniadanie: wraca zwolniona gwiazda. "Spełniamy Wasze prośby"

"Pytanie na Śniadanie": będzie nowa prowadząca?

Jak wynika z doniesień "Pudelka", w związku z tym, że Małgorzata Opczowska zmieniła partnera (wcześniej był to Tomasz Wolny, który podobno był niechętnie nastawiony do nowej prowadzącej, a przeszkadzało mu, że Opczowska wchodzi mu w zdanie i prawie "przekrzykuje" na wizji). Potem prowadziła w duecie z Łukaszem Nowickim, a kiedy do pracy wrócił El Gendy, na antenie pojawiła się z nim.

Żródło "Pudelka" zaznacza, że w związku z kolejnymi zmianami żaden z prowadzących nie zostanie zwolniony. Aby żaden z nich nie pozostał bez pary, do programu prawdopodobnie przyjęta zostanie kolejna osoba. Pojawia się nawet nazwisko: podobno szefostwo chętnie widzoałoby w "Pytaniu na Śniadanie" Izabellę Krzan. Ta jednak ma dużo obowiązków, związanych z "Kołem Fortuny", z którym związana jest od blisko 3 lat.

""Góra" rozważa możliwość ściągnięcia jeszcze jednej nowej prowadzącej od stycznia - zdradza nasze źródło. Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do "Koła Fortuny". W zanadrzu jest ktoś jeszcze" - cytuje swoje źródło "Pudelek".

Pozostaje czekać na potwierdzenie tych informacji z oficjalnego źródła.

RadioZET.pl/Pudelek/AS