Zamknij

Koncert Rolling Stones w Warszawie: to tu Stonesi zatrzymają się po występie?

Redakcja
04.07.2018 12:12
The Rolling Stones
fot. Jason Sheldon/REX/Shutterstock

Koncert legendarnej formacji The Rolling Stones w Warszawie odbędzie się już w niedzielę, 8 lipca. Gdzie grupa Micka Jaggera zatrzyma się po występie? Dotarliśmy do pierwszych informacji na ten temat.

The Rolling Stones w Warszawie wystąpią już za kilka dni. Będzie to ich kolejny koncert w ramach trasy „No Filter”, którą grupa rozpoczęła w ubiegłym roku. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji o występie, a RadioZET.pl dotarło do informacji, które mogą wskazywać, w którym hotelu zatrzymają się Mick Jagger i reszta ekipy.

To tu nocować będą The Rolling Stones?

Z informacji od naszego źródła wiemy, że będzie to Hotel Europejski w Warszawie, a właściwie obecnie Raffles Europejski, znajdujący się na Krakowskim Przedmieściu. Nie byłoby w tych doniesieniach nic dziwnego, bo wyremontowany Europejski to hotel zaliczany obecnie do obiektów o najwyższym standardzie, jakie znajdują się w Polsce: „pięć gwiazdek plus”. Co więcej, to właśnie tu nocowali Stonesi po występach w Sali Kongresowej w 1967 roku. Jest to jeden z najstarszych hoteli w naszym kraju, który po blisko czterech latach remontu znów został otwarty.

Jak informuje nasze źródło, Stonesi prawdopodobnie zamieszkają w apartamentach na drugim i trzecim piętrze hotelu. Na razie doniesienia te nie znajdują odzwierciedlenia w oficjalnych komunikatach.

Co ciekawe, na fanowskim fanpage'u dawnego Hotelu Europejskiego, poświęconym historycznemu Hotelowi Europejskiemu w Warszawie, pod koniec 2017 roku, jeszcze zanim koncert Stonesów został potwierdzony, pojawiło się pytanie: „Czy Rolling Stones powrócą do Warszawy i tym razem ponownie zamieszkają w nowo-remontowanym Hotelu Europejskim?”.

1
fot.

Wiele wskazuje więc na to, że tak może być. Z pewnością już wkrótce się dowiemy, gdzie Stonesi odpoczywać będą po koncercie na PGE Narodowym.

RadioZET.pl/SA