Zamknij

Gwiazdor "Barw szczęścia" zostanie ojcem. Zdradził płeć dziecka

Judyta Wanicka
10.10.2019 10:39
Konrad Skolimowski
fot. Instagram:@konrad_skolimowski

Konrad Skolimowski zostanie ojcem. Aktor, który od roku wciela się w rolę Patryka w serialu "Barwy szczęścia", podzielił się radosną informacją na Instagramie. Już wiadomo, jakiej płci jest oczekiwane dziecko Konrada Skolimowskiego.

Konrad Skolimowski zostanie ojcem. Aktor od roku wciela się w rolę Patryka, chłopaka Agaty Pyrki, w serialu "Barwy szczęścia". 23-latek właśnie pochwalił się fanom na Instagramie, że razem z ukochaną spodziewają się pierwszego dziecka. Przyszły tata już wie, kogo powita na świecie za kilka tygodni. Na swoim profilu Konrad Skolimowski pokazał zdjęcie z ciężarną partnerką oraz zdradził, jakiej płci jest wyczekiwane dziecko.

Konrad Skolimowski z "Barw szczęść" będzie miał syna

Konrad Skolimowski jest kolejną gwiazdą "Barw szczęścia", która już niedługo została rodzicem. Niedawno po raz kolejny ojcem została Marek Molak grający Huberta Pyrkę oraz. Z kolei Maria Dejmek, czyli serialowa Natalia Zwoleńska, wkrótce powitała na świeci córkę.

Konrad Skolimowski opublikował na Instagramie zdjęcie swojej partnerki, Aleksandry Sarneckiej, która jest w zaawansowanej ciąży. Z hasztagów można się dowiedzieć, że para spodziewa się syna. Dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym roku.

70% Mamy już za sobą. Maluszku, tak na ciebie czekamy. Pozdrawiam was kochani, trzymajcie za nas kciuki - podpisał zdjęcie przyszły tata.

RadioZET.pl/jw