Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazdor "Barw szczęścia" zostanie ojcem. Zdradził płeć dziecka

10.10.2019 10:39

Konrad Skolimowski zostanie ojcem. Aktor, który od roku wciela się w rolę Patryka w serialu "Barwy szczęścia", podzielił się radosną informacją na Instagramie. Już wiadomo, jakiej płci jest oczekiwane dziecko Konrada Skolimowskiego.

Konrad Skolimowski fot. Instagram:@konrad_skolimowski

Konrad Skolimowski zostanie ojcem. Aktor od roku wciela się w rolę Patryka, chłopaka Agaty Pyrki, w serialu "Barwy szczęścia". 23-latek właśnie pochwalił się fanom na Instagramie, że razem z ukochaną spodziewają się pierwszego dziecka. Przyszły tata już wie, kogo powita na świecie za kilka tygodni. Na swoim profilu Konrad Skolimowski pokazał zdjęcie z ciężarną partnerką oraz zdradził, jakiej płci jest wyczekiwane dziecko.

Konrad Skolimowski z "Barw szczęść" będzie miał syna

Konrad Skolimowski jest kolejną gwiazdą "Barw szczęścia", która już niedługo została rodzicem. Niedawno po raz kolejny ojcem została Marek Molak grający Huberta Pyrkę oraz. Z kolei Maria Dejmek, czyli serialowa Natalia Zwoleńska, wkrótce powitała na świeci córkę.

Konrad Skolimowski opublikował na Instagramie zdjęcie swojej partnerki, Aleksandry Sarneckiej, która jest w zaawansowanej ciąży. Z hasztagów można się dowiedzieć, że para spodziewa się syna. Dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym roku.

70% Mamy już za sobą. Maluszku, tak na ciebie czekamy. Pozdrawiam was kochani, trzymajcie za nas kciuki - podpisał zdjęcie przyszły tata.

RadioZET.pl/jw

Oceń