Zamknij

Konrad Skolimowski zostanie ojcem. Aktor "Barw szczęścia" zdradził płeć i imię dziecka

23.06.2021 13:55
Konrad Skolimowski
fot. VIPHOTO/East News

Konrad Skolimowski wkrótce zostanie ojcem po raz drugi. Aktor znany z roli w serialu "Barwy szczęścia" zdradził, czy na świecie pojawi się chłopiec, czy dziewczynka. Wyjawił także imię wyczekiwanej pociechy.

Konrad Skolimowski to młody aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z roli w serialu "Barwy szczęścia". 25-latek próbował swoich sił także na polu muzycznym, znany jest jako wokalista i twórca hitu "Moja Dama". Gwiazdor produkcji TVP i piosenkarz disco polo zdradził kilka miesięcy temu, że spodziewa się drugiego dziecka ze swoją narzeczoną.

- Mam Wam do przekazania ważną wiadomość. Po raz drugi będę tatą. Moja rodzina się powiększa! Czekamy na ciebie, maluszku. Jak myślicie - drugi syn czy córka? - napisał na początku kwietnia, publikując zdjęcie z ukochaną i pierwszym synkiem na Instagramie.

Zobacz także: Dramat gwiazdora "Barw szczęścia". Stracił dziadka na swoich oczach

Konrad Skolimowski z "Barw szczęścia" zdradził płeć i imię drugiego dziecka

Teraz aktor i wokalista postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, jakiej płci będzie jego druga pociecha. Okazuje się, że już w sierpniu Konrad Skolimowski powita drugiego synka.

- W sierpniu urodzi mi się drugi syn. Maluch jest zdrowy i już nie możemy się doczekać jego przyjścia na świat. Dostanie na imię Antek. Myśleliśmy też o imieniu Józek, ponieważ podobają nam się staropolskie tradycyjne imiona - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Gratulujemy!