Zamknij

Konrad Wieniawa-Narkiewicz założył Instagram. Ojciec Julii Wieniawy pokazał piękne zdjęcie z córką

06.04.2021 20:25
Julia Wieniawa
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Konrad Wieniawa-Narkiewicz postanowił założyć profil na Instagramie. Tato Julii Wieniawy natychmiast pochwalił się uroczym zdjęciem z córką Julią.

Konrad Wieniawa dołączył do grona instagramowej społeczności. Ojciec Julii Wieniawy postanowił założyć konto. Ojciec aktorki z zawodu jest artystą plastykiem i z całą pewnością nie zabraknie jego prac na Instagramie. Zresztą pierwsze dzieła już pokazał swoim fanom. Poza tym na jego profilu nie mogło zabraknąć fotografii z ukochanymi córkami: Alicją i Julią. Jest również selfie z chłopakiem Julii - Nikodemem Rozbickim.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz założył Instagram. Ojciec Julii Wieniawy pokazał piękne zdjęcie z córką

Najnowsze zdjęcie, które zdobi Instagram artysty to ujęcie ze słynną córką - Julią Wieniawą. Mimo że rodzice aktorki rozstali się, gdy była małą dziewczynką, Julia ma świetny kontakt ze swoim tatą, podobnie jak z przyrodnią siostrą Alicją.

Pod najnowszym zdjęciem z 22-letnią córką nie zabrakło ciepłych słów. "Piękni oboje", gratuluję córek", "super rodzinka, pozdrawiam was", "ma pan bardzo piękną i zdolną córkę. Pozdrawiam was" - komplementowali fani. Fotografię skomentowała też sama Julia, zostawiając tacie serduszko. Podobni do siebie?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET