Zamknij

Kora Jackowska: nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy

Redakcja
19.02.2018 14:07
Kora Jackowska w okularach
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Stan zdrowia Kory Jackowskiej — zgodnie z wynikami niedawnych badań — jest coraz lepszy. Wokalistka dużo odpoczywa i cieszy się urokami życia na Roztoczu.

Kora Jackowska niemal od początku swojej walki z rakiem jajnika informowała fanów o swoim stanie zdrowia. Od dłuższego czasu artystka mieszka na Roztoczu, gdzie odpoczywa od życia pełnego stresu i pośpiechu. Jak na łamach „Życia na gorąco” informował niedawno mąż piosenkarki — Kamil Sipowicz — porzucenie dawnego trybu życia i wyprowadzka z dala od miasta przyniosła Jackowskiej dużą poprawę zdrowia. Z kolei sama artystka przyznaje, że takie życie dobrze jej służy i nie zamierza się nigdzie wyprowadzać. Nie myśli też o powrocie do dotychczasowego życia.

Gwiazda przyznała, że żyje z pewnym wyrokiem, dlatego nie chce poświęcać czemuś czasu, jeśli miałoby się okazać, że znowu musi przerwać, by przejść terapię.

„Ludzie pytają mnie często: «No, jak to? Nie brak ci tego wszystkiego, co zostawiłaś za sobą? Ludzi, kipiącego życiem miasta?» [...]. Teraz leczy mnie też Roztocze. Dla miejscowych często to jest niepojęte, że ktoś nie chce blichtru wielkiego świata (...). Pewnie nas też by tu nie było, gdyby nie sytuacja, która jest, jaka jest. Jednak dokonałam pewnego wyboru. Mogłabym dochodzić do zdrowia w Warszawie i wrócić do pracy koncertowej, bo o to głównie chodzi. Ale nie wiadomo, czy byłabym w stanie udźwignąć taki wysiłek. Może byłby skazany na straty? Ja żyję z pewnym wyrokiem. Zrobię próby, poświęcę temu pół roku, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, po czym nagle okaże się, że mój stan się pogorszył, muszę wziąć chemię i co wtedy?" - zdradziła "Vivie!".

Jak widać, gwiazda, choć spokojne życie zdecydowanie jej pomaga, nie zapomina, z jaką chorobą przyszło się jej mierzyć. Trzymamy kciuki za dalszą poprawę.

RadioZET.pl/Viva/SA