Zamknij

Koronawirus: Agnieszka Woźniak-Starak przerwała pracę. Jej audycja została zawieszona

Patrycja Chudolińska
26.03.2020 11:39
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do pracy po kilkumiesięcznej przerwie. Niestety, okoliczności nie były dla niej sprzyjające. Przez koronawirusa w Polsce gwiazda musiała zawiesić swoją audycję radiową.

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy po pół roku przerwy. Gwiazda odcięła się od świata i mediów w sierpniu 2019 roku ze względu na tragiczną śmierć jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Dopiero niedawno prezenterka postanowiła wrócić do obowiązków zawodowych. Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła prowadzić nową audycję "Life Balance" w Newonce.radio. Niestety, teraz poinformowała fanów, że musi ją zawiesić.

- Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak zawiesza audycję

W związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem wprowadzono wiele restrykcji, aby ograniczyć kolejne zarażenia. Wiele programów telewizyjnych zostało odwołanych lub przesuniętych na jesień, aby nie gromadzić w jednym miejscu dużej ilości osób. Agnieszka Woźniak-Starak do tej pory gościła innych w swojej audycji. Gwiazda musi jednak zmienić formułę, aby dalej móc nadawać program.

- Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś... - zapowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Fani mają nadzieję, że prowadząca odnajdzie się w nietypowej sytuacji i niedługo powróci do nich z nową audycją. Życzą jej powodzenia i w komentarzach zgłaszają swoje pomysły na historie i tematy, które warto poruszyć.

RadioZET.pl/PCh